‘بازنده’ نقد و بررسی: Priyadarshi آنی و Kalpika راه دور با افتخارات

اگر شما به عنوان یک misfit و به نام بازنده, همه, همراه, و, سرنوشت, سرانجام, لبخند بر شما نیست که پیروزی متعلق تنها به شما ؟ و یا آن را یک لحظه از دفاع برای دیگران که از دست داده بود به شما برنده می شود ؟ Zee5 جدید تلوگو سری وب بازنده به شمار این سوال و جواب های نهفته در آن مجموعه از سه داستان به طور پیوسته به ارائه یک ورزش درام که کمرنگ ما را به یاد نیوجرسی و عزیز رفیق.

کارگردان Abhilash ردی 10 قسمت سری (هر یک حدود 30 دقیقه مدت) خوب بازیگران نزدیک به واقعیت تنظیم و بررسی سه قاب زمان.

2007: چهارشنبه سوری Yadav (Priyadarshi Pulikonda)’s کارگاه بین رفته آسیاب برنج. او رنگ پوستر فیلم و بزرگتر-از-زندگی cutouts از ستاره های فیلم به زندگی را. رنگ های روشن بر روی پوستر ها در مقابل به او تلخ شیوه زندگی است. چهارشنبه سوری در تلاش برای پایان می رسد دیدار اما که نمی تواند جلوگیری از او را از بازی در نظر گرفته یک مرد ثروتمند ورزش — او یک تفنگ هوا تیرانداز می ایستد و فرصتی برای رقابت در سطح ملی ارائه شده او می تواند سرفه تا چند لاخ روپیه برای یک جدید وارداتی تفنگ. هنگامی که او امضا قرارداد آگاه از کار دشوار این پوستر رنگ است که هنوز هم قابل مشاهده در دست خود را.

بازنده

  • بازیگران: Priyadarshi آنی Shashank, Kalpika گانش
  • جهت باد: Abhilash Reddy
  • جریان در Zee5

1993: در حیدرآباد شهر, کلاس, دانش آموز X روبی شبانه (آنی) مخالف او ارتدوکس پدر (Shayaji Shinde) و قطار برای بدمینتون بر روی حیله گر. یک مغبون آسیاب برنج است آموزش او زمین. فضای این داستان حلقه های معتبر ما را به Lad بازار و مجاورت آن اما هرگز glamorising قدیمی شهر توریستی تصاویری از بازار یا Charminar. شبانه جهانی بیبهره است glitz و رنگ و رواقی در به دنبال رویای خود را آگاه از فشار به wedded کردن زود است.

1985: حیدرآباد در مقابل بمبئی Ranji کریکت بازی در حال پیشرفت است, در باشگاه ورزشی, زمین سکوندربد و چند انتخاب از هیات کریکت در حال بازدید, برای انتخاب سریع کاسه. ویلسون (Shashank) توسط ستاره, سریع کاسه در حیدرآباد تیم و او را به مقابله با رقابت در این تیم و طبقه متوسط مالی مبارزات. بزرگترین دشمن هر چند که خود او خلق و خوی.

بازنده سریع حرکت بین سه جهان کمک فیلمبردار Naresh Ramadurai, تولید, طراح Manisha یک دات و Sriram Maddury موسیقی. این تغییرات بین 2000s و 1990s احساس گردیده بیشتر از تغییر و از سال 1980 تا حدودی به دلیل آن سیاه و سفید و حالت.

30 دقیقه مدت زمان هر قسمت با این نسخهها کار در بازنده به نفع به عنوان داستان نمی کشیده دلیلی. ارتباط بین این سه داستان در حال تاسیس زیبایی. من به خصوص دوست بدون درز اتصال بین روبی و سوری.

در میان سه من پیدا کردم آن را آسان تر برای همدردی با سوری و یاقوت و نه آنقدر با ویلسون. شاید که راه آن در نظر گرفته شده بود — ویلسون مخمصه است تا حدی به دلیل خود ساخت جدا از سیاست است. خوشبختانه بازنده باعث می شود شخصیت های آن فرو رفتن.

درد از جنبه never-ending با مانع مواجه با سه شخصیت. پس از یک نقطه آن را قریب به اتفاق قربانیان. این wastrel برادر و شوهر سوء استفاده هستند دو شخصیت است که وجود دارد فقط برای اضافه کردن به مشکل اما نه به خوبی وزین.

ورزشی, درام, لمس بر آزار و اذیت جنسی را نشان می دهد و دو طرف یک سکه هستند که هر دوی باور — یک دختر که صحبت نمی کند و آن را قابل فهم او داده اجتماعی و اقتصادی پس زمینه و دختر دیگری امتناع از ركوع به لطف مادرش که ریشه دوانده در اهمیت ایستاده تا برای خودش.

شده است نقطه. بازیگران آمد بدون چمدان از ستارگی ساخت گرفتاری خود را به راحتی relatable. آنی به عنوان جوان روبی و Kalpika گانش به عنوان روبی در اواخر 20s آمده تا با bravura اجرای برنامه. Shayaji Shinde قانع کننده است و در عین حال دوباره ساتیا کریشنان باعث می شود برداشت. Shashank imbues هر دو پرخاشگری و ناتوانی در حالی که Komalee پراساد به عنوان همسر آشا بازیگران در یک قسمت که نمی شود به او طیف وسیعی از احساسات را به تصویر بکشد اما هنوز هم موثر است.

Pavani Gangireddy به عنوان Pallavi مهربان است و Viren Thambidorai مدیریت برای آمدن در سراسر به عنوان خزنده و دستکاری انسان از موقعیت و امتیاز.

بالاتر از همه, آن را Priyadarshi که بی سر و صدا جلب توجه. با وجود جریان اصلی فیلم محبوبیت او را حفظ everyman نوع relatability. بازنده خوبی را دنبال کنید تا به کار خود در Mallesham. چند دقیقه به سری و آن را آسان به فکر می کنم از Priyadarshi به عنوان تنها سوری. اعتبار می رود به نویسندگان (Abhishek ردی سای Bharadwaj و Shravan Madala) برای ساخت سوری یک قهرمان بی عیب و نقص به خصوص در آخرین قسمت وقتی او پرتاب نمی کند وزن خود را در اطراف کسی که به او نزدیک است که نیاز به حمایت بیشتر از همیشه.

بازنده است و در حال حاضر جریان در Zee5

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید