از دست داد, داستان, در, یوتیوب, جهانی, هنرمند, توسعه, برنامه, ریخته گری

یوتیوب اعلام کرده DJ/تولید کننده duo Prayag مهتا و Rishab Joshi led از دست داد داستان به عنوان یکی از بالا جهانی میدارد برای ریخته گری 2020 ساخت آنها اولین سرخپوستان بود انتخاب شده برای این برنامه است. ریخته گری توسط YouTube Music هنرمند توسعه برنامه است که پشتیبانی از در حال ظهور هنرمندان مستقل.

Prayag و Rishab ذکر است در بیانیه ای اعلام کرد “ما هیجان زده برای قرار گرفتن در معرض و شانس خود را برای قرار دادن هند در موسیقی بین المللی نقشه. یوتیوب ریخته گری به ما کمک خواهد کرد تا ما را به خلاقیت و دید به سطح بعدی و نگاه ما جهانی فرصت به نمایش گذاشتن مطالب ما و موسیقی ما در سراسر مرز. ما واقعا بر این باورند موسیقی این قدرت برای متحد کردن جهان به یک دهکده جهانی با کیفیت نهفته است که در قلب همه ما خلق.”

ریخته گری آغاز شد و در سال 2016 به عنوان یک سری از کارگاه های آموزشی و ایجاد محتوای جلسات در یوتیوب فضاهای در لس آنجلس و نیویورک و لندن با هدف ارائه هنرمندان ابزار به رشد حضور خود را در یوتیوب. محبوب التحصیل شامل دعای Lipa, رسلیا, دیو, CUCO, Gunna, Chris, Maleek Berry چوپان x هلی یعقوب Collier Rauw Alejandro و Cavetown همه آنها در همکاری با برنامه به منجنیق خود را به جهانی ستاره شدن.

کلاس 2020 نیز از ویژگی های لس آنجلس خواننده و ترانه سرا آدم ملچر پورتوریکو, دام هنرمند Eladio مردار بروکلین experimentalist گابریل Garzon-Montano, Birmingham دوده هنرمند و بازیگر Jaykae گلاسکو, R&B خواننده Joesef لس آنجلس مبتنی بر corridos پیشگامی Natanael Cano, ژاپنی, indie rock band Novelbright سیدنی پاپ-راک برادران آهک Cordiale, فرانسوی, پاپ-رپ هنرمند TESSÆ نیجریه خواننده و تهیه کننده Tems و کره ای-آمریکایی multitalent اری امی از سراسر جهان همه کار را به موسیقی خود را و داستان به مخاطبان جدید.

از دست داده داستان است شناخته شده برای توانایی خود را به ترکیب های محلی هند برای تلفن های موبایل با موسیقی الکترونیک و برخی از آهنگ های معروف عبارتند از: “Bombay Dreams’ با KSHMR, ‘ماهی’ خود را official remix آلن واکر ‘پژمرده” و “Vaseegara’ ویرایش با Jonita Gandhi را خواننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید