شعبده باز Nikhil راج خواهد شد برگزاری یک دوره آموزشی آنلاین برای کودکان در آوریل 11, 12

بالا بردن سرحال هودینی اما نمی دانم از کجا شروع به آموزش خود را? خوب بنگلور-بر اساس شعبده باز Nikhil راج مجموعه به آموزش سحر و جادو برای کودکان شش تا 11 تحت موسسه سحر و جادو و متفقین هنر ” تاریخ و سحر و جادو ،

دو روز دوره آموزشی آنلاین, شروع, مارس 11 برگزار خواهد شد در زوم. هزینه آن ₹600 و جلسات خواهد بود 90 دقیقه مدت.

Nikhil شده است که در اطراف سحر و جادو از او یک کودک بود با تشکر مشهور شعبده باز-پدر پروفسور راج M می گوید: “مردم باید این ایده کلیشه ای که سحر و جادو انجام شده است با بسیاری از کنسرت بربس. من ایده اساسی این است که آموزش سحر و جادو با استفاده روزانه اشیاء از بشقاب و فنجان و اقلام لوازم التحریر به سکه و ارز ، من نیز تدریس به کودکان یک زن و شوهر از زرنگی از دست ترفندها و روش های غلط. دیگر چیزی که من به شما تدریس خواهد شد که مرحله حضور. آنها نیاز به درک آنچه که زاویه آنها نیاز به ایستادن در و چیزهایی که آنها قرار است به می گویند.”

این که آیا وجود یک نقطه شروع است که هر شعبده باز مشتاق به تصویب قبل از اقدام بیشتر, Nikhil می گوید: “بیشتر این ترفندهای اساسی که من تدریس خواهد شد آنها را. تردستی چیزی است که کودکان نیاز به می دانم که اگر آنها می خواهند به سحر و جادو را نشان می دهد. اما من نیز خواهد بود آموزش ترفندهای دیگر. برای مثال من خواهد بود آموزش یک ترفند سحر و جادو با یک قلم و نشان دادن تغییرات (کلاهبرداری) شما می توانید با قلم.”

بیان وجود دارد هیچ چیز مانند بیش از حد جوان برای شروع به یادگیری سحر و جادو, Nikhil می افزاید: “پس از سحر و جادو منحصر به فرد هنر من کاملا مطمئن هستم که همه آشنا است با ترفندهای کنیم. هر کسی می تواند انجام دهد.”

برای ثبت نام تماس 9916552979 یا 9449074966.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید