قتل عام در بخش زنان و زایمان

سفر از گهواره تا قبر به طول انجامید تنها چند ساعت برای برخی از افغانستان نوزادان در 100 تخت بیمارستانی در داشت-e-Barchi منطقه از کابل.

همچنین بخوانید: هیچ مورد حمایت خارجی ترور در افغانستان: طالبان

در یکی از وحشیانه ترین حملات در گذشته, بیمارستان, است که توسط پزشکان بدون مرز (MSF) در عمدتا هزاره-شیعه محله مورد حمله قرار گرفت توسط داعش در روز سه شنبه کشته شدن 24 از جمله نوزادان و مادران و کادر پزشکی. این گروه قبلا نیز هدفمند مناطق پرجمعیت توسط گروه های اقلیت. در ماه مارس یک gurdwara در کابل تحت حمله است که در آن 25 نفر کشته شدند.

“در حالی که زنان باردار و نوزادان در یکی از زندگی های آسیب پذیر متحده به دنبال بهداشت و درمان تعداد نامعلومی از حمله هجوم به بخش زنان و زایمان از طریق یک سری از انفجار و تیراندازی, مدت ساعت,” MSF گفت: در بیانیه صادر شده پس از این حمله است.

“چند ساعت اول پس از حمله آغاز شد بسیار بسیار دشوار است,” گفت: دکتر بینا Najeeb رئیس گروه و اطفال جراح قلب در انستیتوت طبی فرانسه برای اطفال (FMIC) یکی از چند بیمارستان و متخصص در مراقبت از کودکان در کابل. “این اولین بار است که یک بیمارستان حمله شده است در کابل ، این یکی از بدترین درگیری سناریوهای اما آنچه که واقعا بدتر شد که این بیمارستان زایمان با مادران و کودکان است.”

“هنگامی که یک بانوی ارائه یک نوزاد, آن سخت است برای او به حرکت برای 20-24 ساعت. او از لحاظ جسمی خسته است. و در اینجا ما شاهد مادران در کار تلاش برای فرار افراد مسلح تیراندازی در آنها و نوزادان خود را,” او گفت: تلفات عاطفی قبلی 48 ساعت سنگین در صدای او.

MSF نیز به اشتراک گذاشته است که در حالی که این حمله در راه “یک زن به هنگام تولد به نوزاد خود هستند و هر دو به خوبی انجام می دهند”. تصاویر پس به اشتراک گذاشته شده توسط پزشکی, غیر انتفاعی, سازمان نشان داد خون آلود طبقه بعدی به بیمارستان كربس برای نوزادان است. “من شده اند کار در افغانستان برای نزدیک به دو دهه و این است که قطعا وحشیانه ترین حمله به من را دیده اند” Dr. Najeeb گفت.

بسیاری از کودکان مجروح در حمله آورده و به بیمارستان در حال درمان توسط Dr. Najeeb و تیم خود را. برخی از آنها unidentifiable چرا که آنها تا به حال تنها کوچک بلیط در دست خود را با نام مادران آنها. “ما تا به حال برای راه اندازی فوری کمپین برای کمک به جستجوی خود را برای پدر و مادر و خانواده در جوامع,” دکتر گفت:. از بعد از ظهر شنبه شش نفر از 19 نوزادان هنوز هم باقی می ماند ناشناس در کابل بستری است.

محض خشونت از این حمله شوکه شده افغان که تا به حال شده است در انتظار یک کاهش خشونت در طول مقدس, ماه رمضان و با توجه به قرارداد امضا شده میان آمریکا و طالبان در تلاش برای پایان دادن به 19 سال جنگ است. در حالی که طالبان را رد کرده است مسئولیت این حمله را به دولت افغانستان مقصر رشد nexus بین است و شبکه حقانی از متحدان طالبان برای افزایش خشونت است.

“شواهد نشان می دهد که طالبان در یک جشن, خلق و خوی برای مقایسه ‘شیعه’ در یک بیمارستان زایمان در کابل” معاون رئیس جمهور حامد توییتی. “ما این است که رئیس بد برای جنوب آسیا ابو Omar & رئیس بد برای خراسان اسلم Faroqi در بازداشت است. نقطه متصل هستند. نه طالبان دست و نه خود را رنگ آمیزی آگاهی را می توان به شسته از خون زنان و نوزادان و دیگر گناه [مردم] در آخرین بی معنی قتل عام است.”

برای بسیاری از افغان ها نصب تلفات اضافه شده اند به رشد نا امیدی در برابر طالبان. “هر کس این را من می گویند حیوانات بهتر از آنها هستند. آنها به طور مداوم ثابت کند که آنها زیر راه خدا و یا پیامبر راه” گفت: Balqes احسان یک فعال مدنی در کابل. “دین ما امن نیست چرا که آنها حمله به مساجد و کشتن علمای دینی ما آموزش و پرورش ما امن نیست چرا که آنها حمله به دانشگاه من و من نزدیک به از دست دادن خواهر من گفت:” فعالان جوان فارغ التحصیل از دانشگاه آمریکایی از افغانستان مورد حمله قرار گرفت توسط طالبان در سال 2016. “و ما فرزندان و مادران امن نیست چرا که در حال حاضر آنها حمله ما بیمارستان.”

این حمله به احتمال زیاد به پرتاب یک گوه به مقدار تاخیر داخل افغانستان مذاکرات صلح. رئیس جمهور آمریکا در حال حاضر به حالت تعلیق طالبان زندانی آزادی اعتماد-ساختمان ژست برای شروع مذاکرات و اعلام کرد که حمله خواهد بود راه اندازی شد در برابر این گروه است.

“شما نمی توانید به ثبت معاملات صلح با کسانی که کشتن نوزادان و مادران آنها. دو چیز قطع هر یک از دیگر مانند آتش و آب” آقای احسان گفت. “ما تا به حال قرار دادن یک سنگ سنگین بر دل ما را امتحان کنید و ببخش طالبان برای گذشته خود را و شروع به صحبت در مورد صلح برای آینده است. اما آنها به نظر نمی رسد می خواهم به همکاری کنند.”

(Ruchi کومار است که یک روزنامه نگار مستقر در افغانستان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید