‘میدی, میدی,’ خلبان می گوید لحظات قبل از پاکستان سقوط هواپیما که منجر به کشته شدن 97

نود و هفت نفر کشته شدند و دو مسافر به طور معجزه آسایی جان سالم به در یک تصادف مرگبار پس از خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما با 99 مسافران در هیئت مدیره سقوط به یک پرجمعیت منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی در اینجا گفته مقامات در روز شنبه.

پرواز PK-8303 از لاهور سقوط در جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir در روز جمعه بعد از ظهر ساعت قبل از فرود خود را در کراچی گفتند. یازده نفر بر روی زمین زخمی شدند.

سند سلامت مقامات گفته اند که 97 نفر تایید شده اند مرده در حالی که دو جان سالم به در برد, تصادف, سحر, اخبار, گزارش روز شنبه.

هر دو از بازماندگان در شرایط با ثبات و 19 قربانیان شناسایی شده اند این گزارش گفت:.

ایرباس A320 هواپیمای حامل ملی تا به حال 91 مسافر و خدمه از هشت.

یک سوم شخص است که قبلا شناخته شده به عنوان یک بازمانده از هواپیما شد و بعد از تایید به یکی از ساکنان منطقه ای که هواپیما سقوط کرد. او در میان 11 نفر که مجروح شدند و در هنگام سقوط هواپیما به منطقه مسکونی آسیب رساندن به چندین خانه در این گزارش اضافه شده است.

Meeran یوسف رسانه های هماهنگ برای سند, وزیر بهداشت گفت که اکثریت مجروح شده بودند که آن زمان برای نماز جمعه زمانی که تصادف رخ داده است. او اضافه کرد که تمام ساکنان آسیب دیده بودند در شرایط با ثبات است.

سند وزیر بهداشت Azra Pechuho وجود دارد گفت: دو تن از بازماندگان از جمله رئیس کل بانک مرکزی پنجاب ظفر مسعود. او به مادرش به او اطلاع خود را به خوبی بودن.

فیصل Edhi از Edhi رفاه اعتماد گفت که حدود 25 تا 30 ساکنان خانه که آسیب دیده بودند با هواپیما نیز به بیمارستان منتقل و عمدتا با زخم سوختگی.

روی بال هواپیما هنگام فرود سقوط آمار خانه های مسکونی مستعمره قبل از توفنده. “حداقل 25 خانه ها شده و آسیب دیده در این حادثه” Edhi گفت.

علت هنوز به acertained

با توجه به PIA رسمی کاپیتان مطلع کنترل ترافیک هوایی است که او با داشتن مشکلات با دنده فرود قبل از اینکه این هواپیما از رادار ناپدید شد.

علت سقوط هنوز به تایید شود. PIA اجرایی هوایی معاون مارشال Arshad ملک گفت: خلبان گفته بود کنترل ترافیک که هواپیما دچار “مشکلات فنی.”

ملک را رد کرد و گزارش می دهد که هواپیما مشکل داشت حتی قبل از پرواز. صحبت با رسانه ها گفت: این هواپیما به طور کامل امن و صدا.

او گفت: تمام کنترل ها و روش انجام شد و به لحاظ فنی و همچنین اجرایی همه چیز در جای خود بود و کامل .

هواپیما با 99 نفر در هیئت مدیره برای فرود آمد اما درست قبل از فرود خلبان گفت که او قرار بود برای رفتن در اطراف. در حالی که آینده برای یک لحظه فرود آن توسعه یافته و برخی از مشکلات و سقوط کرد.

“علت واقعی بدبختی شناخته خواهد شد پس از پرس و جو خواهد شد که آزاد و عادلانه و از آن خواهد شد ارائه شده با رسانه ها,” او گفت:. ملک گفت که کل این عملیات را دو تا سه روز کامل.

پاکستان راه اندازی چهار عضو هیئت تحقیق به دانستن علت این تصادف.

هیئت مدیره خواسته شده است برای تکمیل این کاوشگر در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به رسمی اطلاع رسانی توسط حمل و نقل هوایی بخش از دولت است.

آخرین لحظات ثبت

پاکستان Dunya News گفت: آن را به حال به دست آمده ضبط مکالمه نیز ارسال شده در مانیتورینگ وب سایت liveatc.net.

در آن خلبان می گوید که آنها “از دست دو موتور”. چند ثانیه بعد او خواستار “میدی, میدی, میدی” و هیچ ارتباط بیشتر است.

در همین حال رئیس عارف Alvi ابراز غم و اندوه از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما.

نخست وزیر عمران خان در حالی که ابراز غم و اندوه عمیق از دست دادن ارزش زندگی به عنوان یک نتیجه از PIA مسافر سقوط هواپیما در کراچی دستور فوری پرس و جو به این حادثه.

رئیس ارتش پاکستان ژنرال قمر جاوید Bajwa اسبق از دست دادن زندگی و کارگردانی نظامی برای ارائه کمک به دولت مدنی در نجات و امداد رسانی.

نارندرا نخست وزیر اسبق از دست دادن زندگی در سقوط هواپیما و آرزوی بهبودی سریع برای کسانی که مجروح شده اند.

پرواز بود که از لاهور به کراچی پس از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) محدود مجاز از سرگیری پروازهای داخلی آخرین شنبه هفته بعد از مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کانال های تلویزیونی نشان داد چندین خانه و اتومبیل آسیب دیده در جامعه ای که در آن هواپیما سقوط کرد.

هواپیما را از دست داده با کنترل ترافیک هوایی در 2.37 PM (به وقت محلی) PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت. او گفت که این مسافران شامل 31 زن و نه فرزند.

این اولین بار است که عمده سقوط هواپیما در پاکستان پس از دسامبر 7, 2016 زمانی که یک PIA ATR-42 هواپیما از چترال به اسلام آباد سقوط کرد میدوی. تصادف جان تمام 48 مسافر و خدمه.

روز جمعه حادثه رخ داده در یک روز زمانی که وزارت کشور اعلام عید از 22 مه مه 27, حتی به عنوان کشور مواجه شد سنبله در coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید