تاملات روی بوم; نسخه ششم از من افزایش نمایشگاه های برگزار شده توسط, هنر, Houz ویژگی های آثار از 11 زنان هنرمندان

سفر است بنگلور-بر اساس هنرمند Kayalvizhi Sethukarasu را الهه شعر و موسیقی. “من طرح مسیر در نوت بوک من و بعد توسعه آنها را به نقاشی های من,” او می گوید. او نقاشی به نام حرا است که با الهام از سفر خود به Pichavaram جنگل حرا که در آن او رفت و در یک قایق سوار در داخل یک جنگل حرا. “من بلند احاطه شده ریشه و همه من می توانم شنیدن بود و غوغای پرندگان. آن را یکی از بهترین تجربیات من در زندگی من” او فریاد می زند. او یکی از یازده هنرمندان نشان دادن آثار خود را در من افزایش نمایشگاه های برگزار شده توسط, هنر, Houz.

Artists Bharathi Senthilvelan, Sasikala Sivadas, and Gayathri Devi

هنرمندان Bharathi Senthilvelan, Sasikala Sivadas و Gayathri Devi | عکس های اعتباری: S_SIVA SARAVANAN

طبیعت به نظر می رسد آشکار انتخاب از بسیاری از هنرمندان است. ضخیم, سکته مغزی جسورانه, رنگ در رنگ های زرد و آبی و سیاه و سفید پرش از نقاشی به نام رنگارنگ جهان است. متعلق به Sarika سینگ که می گوید:”این رنگ نشان دهنده زمین است. در حالی که برخی از اماکن در حال سوختن ما دیگر مناطق که بسیار صلح آمیز است.” آبی پاپ در هنر Neeraja Divate از آندرا پرادش نشان دهنده باران.

Bharathi Senthilvelan کار عمدتا اشکال هندسی در رنگ های پر جنب و جوش.”تجربه من در انیمیشن برای بیش از 10 سال من کمک می کند تا با ترکیب و رنگ,” او می گوید. او نقاشی را نشان می دهد کودکان حمل گلدان از آب است. “من استفاده می شود به انجام این کار در روستای مادری در کومبکنم به عنوان یک کودک. من نقاشی یک ساختمان چند در پس زمینه برای نشان دادن تضاد بین شهر و روستا زندگی,” او توضیح می دهد.

Meditations on canvas; The sixth edition of I Rise exhibition organised by Art Houz features works of 11 women artists

حفاظت از محیط زیست است که به عنوان فوری یک موضوع به عنوان طبیعت است. Celin یعقوب V نصب و راه اندازی کاملا به سادگی به نام سطل زباله. وجود دارد که مورچه ها ساخته شده از سیم فلزی در حال حرکت به سمت خاک رس برگ مرتب در یک دایره. در مرکز آن یک کاسه با ماهی نیز از مد افتاده از سیم. “مورچه ها نشان دهنده انسان است. برگ زباله و کاسه با ماهی مخفف زمین است. من می خواستم به نشان می دهد چگونه زمین ما است انال با زباله های تولید شده توسط انسان ها می گوید:” هنرمند از تریواندروم. پرندگان در لانه خود هستند, الهه شعر و موسیقی برای Hansa میلان کومار از بوپال در حالی که وجود دارد انتزاعی تصاویر از پرندگان و حیوانات با سر زنان در هنر وادودارا بر اساس Pradnya Gangadhar Khandgonkar.

اطلاعات شما می توانید با استفاده از

  • این نمایشگاه تا مارس 16; از 10 صبح تا 6:00 pm
  • این نسخه ششم از من افزایش است و سازمان به عنوان بخشی از خود را روز بین المللی زنان جشن
  • @ هنر Houz, Jenney را اقامت اوینشی جاده
  • تماس 8220121999 برای اطلاعات بیشتر

چهار نفر از 11 هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه عبارتند از Coimbatore. Sasikala Sivadas مجذوب رئالیسم او می گوید:. “من کار با مداد و جوهر. بسیاری از نقاشی پرتره و اشاره از عکس های جالب که من پیدا کنید.” او با استفاده از stippling روش برای پرتره او از سالوادور دالی است. “Stippling با استفاده از نقطه به شکل یک تصویر. آن زمان من حدود یک ماه,” او می گوید.دیگر کویمباتور بانوی Gayathri Devi که به تصویب رسید پور-تکنیک نقاشی ایجاد بافت های مختلف در کار است که همه در مورد قدرت زنان است که آنها را در حالات مختلف.

A K Shobhana نیز نقاشی زنان است. او مایع سبک ایجاد یک ombre اثر بر روی بوم. یک زن بخور در ساری و یک ماهی به دنبال در هر یک از دیگر است که آنچه می بیند در د Ahila کار است. این عنوان در زیر آن را توضیح می دهد که ماهی مخفف توانایی یک زن برای انطباق با محیط اطراف خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید