شایسته نامزدها در باز کردن دسته را نمی توان تحت فشار قرار دادند به خود جمعی سهمیه: HC

مدرس دادگاه عالی اتحاد سایتهای عمل محدود و حتی بسیار شایسته نامزدهای متعلق به این سایت متعلق به دسته به جمعی سهمیه برای آنها به معنای در خدمات عمومی و بدون استخدام و آنها را زیر باز دسته روی میدهند.

بخش اول نیمکت از رئیس دادگستری Amreshwar Pratap Sahi و عدالت Senthilkumar Ramamoorthy را تایید تصمیم عدالت N. آناند Venkatesh که کسانی که تا به حال ساخته شده است آن را در دسته خود را نمی نیاز به پایین کشیده شود به این سایت متعلق به دسته بندی.

تقسیم نیمکت اخراج یک حکم درخواست تجدید نظر ترجیح داده شده توسط دولت در برابر حکم تصویب شده توسط عدالت Venkatesh در موارد ثبت شده توسط 10 شایسته داوطلبانی که تا به حال تنزل به انبار خالی برای عقب مانده ترین کلاس (MBC) در حالی که سهمیه استخدام آموزگار.

موافقت با مشاور ارشد N. L. Rajah و مدافع K. Balu بخش نیمکت گفت: “لازم نیست برای پر شدن جای خالی با قرار دادن بسیار شایسته نامزدها از همان دسته و با کشیدن آنها را از باز کردن دسته/عمومی تبدیل شود.”

اگر دولت می ترسید که این سایت متعلق به دسته نامزدها را دریافت کنید استخدام در اعداد بزرگ اگر آنها تحت نظر گرفته و جمعی از سهمیه بندی و همچنین به عنوان به طور کلی به نوبه خود قضات گفت: شایستگی باید اذعان کرد, می شود آن را در هر رده.

“این افزایش در تعداد از عقب دسته نامزدهای خود را می کند در هر راه را بر هر یک از حقوق اساسی هر فرد در آنجا که هیچ یک حق اساسی است که impinged. ما نه پیدا کردن هر گونه شایستگی در ارسالی از آموخته های ویژه دولت Pleader,” نیمکت به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید