مکزیک آغاز می شود بازگشایی با وجود coronavirus یورش ترس

مکزیک با صدور دستورالعمل در روز دوشنبه برای شروع مجدد عملیات در خودرو, معدن و ساخت و ساز بخش هل دادن پیش با بازگشایی اقتصاد با وجود رشد ملی تلفات از COVID-19 همه گیر و نگرانی در مورد نا امن کار سایت.

با مکزیک coronavirus تلفات داشتن رسید گذشته 5,300 و با 51,633 شناخته شده موارد مقامات کشتی با چگونه به راه اندازی مجدد صنایع کلیدی بدون تحریک بیشتر گسترش بسیار مسری تنفسی ویروس.

حرکت به شل محدودیت دنبال افزایش فشار از سوی ایالات متحده آمریکا برای بازگشایی کارخانه که حیاتی به زنجیره تامین از ایالات متحده بر اساس کسب و کار به خصوص در قریب به اتفاق بخش خودرو.

مکزیک بازگشایی طرح های کشیده شده اند انتقاد از برخی سیاستمداران نگران است که هنوز هم رو به افزایش همه گیر جزر و مد در آمریکای لاتین باعث نا امن برای ارسال بیشتر مردم به کار می کنند.

مکزیک دستورالعمل های منتشر شده یک شبه نیاز شرکت ها برای ارائه به مقامات بهداشت پروتکل برای خروج از coronavirus مستند. شرکت خواهد شد و سپس گفت: در 72 ساعت اگر آنها می توانند رزومه عملیات.

جنرال موتورز شرکت که در عمل یکی از مهمترین گیاهان در شهرستان سیلو در مرکز مکزیک گفت: کارگران وجود دارد برای آماده سازی برای بازگشت به کار در روز چهارشنبه. جنرال موتورز همچنین گفت مکزیکی تامین کنندگان این شرکت انتظار می رود به تطابق سرعت با مقررات جدید.

فعالان متشکل از سابق جنرال موتورز کارگران به نام روز دوشنبه به صورت مستقل کمیته منتخب کارگران به بازرسی شرکت گیاهان مناسب برای اقدامات بهداشتی.

“ما فکر می کنیم آنها اقدامات است که آنها واقعا نمی خواهید به نگاهی جدی گفت:” اسرائیل سروانتس که می گوید او به ناحق اخراج از این شرکت در سال گذشته پس از تلاش برای ایجاد یک اتحادیه مستقل.

در یک ویدئو فرستاده شده به سیلو کارکنان جنرال موتورز گفت: کارگران خواهد بود با فاصله از هم جدا نمایش برای COVID-19 علائم در ورود در هر روز و با توجه ماسک و عینک بود و در تمام زمانها.

در پاسخ به پرس و جو از رویترزجنرال موتورز گفت: پروتکل های خود را در خط و یا سخت تر از دستورالعمل های از سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که مقامات مکزیکی خواهد بود مسئول برای نظارت بر شرکت های.

در ایالات متحده صنعت خودرو به آرامی به زندگی بازگشت در روز دوشنبه با برخی از خودرو مونتاژ گیاهان بازگشایی پس از coronavirus مستند در حالی که تامین کنندگان بشود برای حمایت از یک بخش است که حدود 6 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: شرکت هایی را که باید برای پاسخ به یک پرسشنامه گسترده به عنوان بخشی از تلاش ها برای محافظت از کارگران است. “امروز آنها می توانید شروع به انجام کارهای اداری به طوری که شرکت ها در ساخت و ساز حمل و نقل و صنایع و معادن می تواند در شروع فعالیت های خود را ابتدا با سلامت خود پروتکل” لوپز Obrador گفت: روزانه خود را در کنفرانس خبری.

دولت گفت این دستورالعمل منجر به بازگشایی تدریجی است که به دنبال یک اصطلاح ترافیک سیستم نور قرار داده و در جای خود توسط مقامات.

“شهرداری ها از امید”

برخی از 300 شهرداری با هیچ coronavirus موارد و مرز دیگران با موارد — به نام “شهرداری امید” بود و همچنین با توجه به شروع به بلند کردن این مستند در روز دوشنبه اگر چه مکزیکی رسانه ها گزارش دادند برخی از ایالت ها اجازه نمی دهد به آرامش است.

آخرین پنج شنبه, مکزیک, گزارش یک رکورد تعداد مرگ و میر در یک روز با 353 مرگ و میر. ترسناک است که اخبار به دنبال داشت روز جمعه گزارش داد 2,437 جدید کروناویروس عفونت یک روز رکورد افزایش موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

یک نظرسنجی توسط روزنامه رفرما نشان داد در روز دوشنبه که 67 درصد از مکزیکی ها معتقد بودند که بدتر از همه گیر شد و هنوز هم به می آیند در حالی که تنها 20 درصد فکر می کردم بدترین بود. نظرسنجی نظر سنجی 400 بزرگسالان از روز سه شنبه تا پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید