‘نیمه شب انتقال از عدالت Muralidhar تلاش برای محافظت BJP می گوید: شاخص بهای مصرف کننده(M)

عجله نشان داده شده توسط دولت در انتقال دهلی بالا قاضی دادگاه عدالت S. Muralidhar است “انتخابی پاسخ” توسط دولت در تلاش “برای محافظت از” Bharatiya Janata Party (BJP) رهبران که نفرت سخنرانی پیش از دهلی شورش حزب کمونیست هند-مارکسیستی (CPI-M) دفتر سیاسی در بیانیه ای گفت در اینجا.

کنگره politicising ‘روال انتقال از عدالت Muralidhar می گوید: Ravi Shankar پراساد

این حزب درخواست کرده است که انتقال سفارشات نگهداری می شود باید در حالت تعلیق به تقویت اعتماد به نفس مردم در سیستم قضایی کشور است.

عدالت Muralidhar منتقل شد و یک شبه به پنجاب و هاریانا بالا, دادگاه, در یک روز و یک نیمکت به رهبری او با بیان “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را “شکست” ثبت نام اولین گزارش اطلاعات در برابر اتهام نفرت سخنرانی های ساخته شده توسط BJP رهبران Parvesh Verma, Kapil Mishra و Anurag Thakur.

‘پست عجله’

شاخص تورم مصرف کننده(M) با اشاره به این که انتقال بخشی از توصیه های ساخته شده توسط دیوان عالی کشور Collegium که در برابر دادگاه عالی دهلی کانون اعتراض به خوبی استدلال قضایی-اداری ملاحظات. “پست با عجله پیاده سازی به نظر می رسد انتخابی پاسخ برای آنچه آشکار در دادگاه عالی دهلی نو دیروز” که دفتر سیاسی در بیانیه ای گفت:.

“این واقعیت باقی می ماند که روی نیمکت رهبری عدالت Muralidhar نام پرتگاه پلیس دهلی در تلاش برای محافظت از نفرت سخنرانی از بالا BJP رهبران در دهلی نو در این دوره از دهلی انتخابات مجمع و بعد از” شاخص تورم مصرف کننده (M) گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید