کارگران مهاجر پیاده روی صدها مایل به سعی کنید و رسیدن به Odisha از تامیل نادو

خسته و در عین حال با امید درخشان در چشمان او Sivendu Suvram یک مهاجر کارگر راه می رفت و تمام راه را از تیروپور و برنامه ریزی برای راه رفتن تمام راه را به خانه خود را در اوریسا برای مراقبت از سن مادر است.

آقای Suvram متوقف شد در یک پست در تامیل نادو-آندرا پرادش مرز در تیرووللور منطقه, زمانی که او امیدوار به عبور به آندرا پرادش و به نوعی راه رفتن راه خود را به زادگاه خود. او شش همکاران برای شرکت.

دیگر کارگران مهاجر بودند که پشت توسط آندرا پلیس در مرز تا به حال راه می رفت از مکان هایی مانند کومبکنم, تانجاوور و حتی کرالا امیدوار به عبور بیش از.

“مجموع 27 از ما شروع به راه رفتن از تیروپور در مارس 12 و آن زمان ما سه روز برای رسیدن به تیرووللور ، گاهی اوقات ما پریدند به یک کامیون و پرداخت ₹1000 به سفر چند کیلومتر می گوید:” آقای Suvram از Mayurbhanj منطقه در اوریسا که در حال حاضر جایگزین در یک سالن عروسی در Madharpakkam در Gummidipoondi taluk.

از 27, 13 در حال حاضر در سمت چپ و چند پولد در پول و رزرو اتوبوس در بازگشت به خانه. “ما نمی هر گونه پول از این رو ما تصمیم به راه رفتن. اما آندرا پرادش پلیس در تعقیب ما را به تامیل نادو در تیرووللور مقامات ما به ارمغان آورده به پناهگاه” توضیح می دهد که Mayal Kusko از Bhadrak منطقه در اوریسا که او نیز در همان پناهگاه.

Dharmendra جال از Khordha منطقه در اوریسا که هم راه می رفت از تیروپور گفت که پلیس صمیمی در اکثر نقاط در طول مسیر. “اما زمانی که ما رسیده نزدیک به تیرووللور آنها با ما برخورد بد,” او گفت:.

نزدیک به 20 متر دور از پناهگاه است Pethikuppam checkpost در TN-AP مرز. تا چند روز پیش که مشغول نقطه به عنوان کارگران مهاجر در تلاش برای عبور بیش از به آندرا پرادش است.

در حال حاضر AP پلیس در مرز آرام تر هستند به عنوان آنها فقط بررسی وسایل نقلیه برای عبور و اطمینان حاصل شود که هیچ مهاجر کارگر تقبل قایق از آب عبور مخفیانه به خود دولت است.

“جمعیت در حال حاضر به شدت کاهش می یابد به عنوان ما افزایش تعداد پناهگاه به جای کارگران مهاجر در تیرووللور گفت:” A. N. کومار tahsildar, Gummidipoondi.

همانطور که در تاریخ وجود دارد بیش از 6000 کارگران مهاجر قرار دارد در 21 پناهگاه در سراسر تیرووللور منطقه. بیش از 10 ، 000 کارگران در حال حاضر فرستاده شده به زادگاه خود در قطار ویژه.

در حالی که کارگران مهاجر می گویند که آنها در حال گرفتن غذا و آب و دارو و محل اقامت آنها می گویند هیچ وضوح در زمانی که آنها قادر خواهد بود به ترک.

“ما در حال تنظیم قطار و اطمینان حاصل شود که همه در حال ارسال با خیال راحت به مناطق خود. ما در حال حاضر تنظیم rotis برای آنها به عنوان برخی از کارگران شکایت در مورد مواد غذایی” گفت:.

S. Tilak راج از یک سازمان غیر دولتی Sevai Karangal گفت که هر چند بیشتر مراکز راه اندازی شده اند برای کمک به کارگران مهاجر این امکانات باید کارآمد. “مواد غذایی و توزیع آب باید انجام شود در یک شیوه ای برنامه ریزی شده,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید