جزئی دختر نجات راننده کامیون برگزار شد

در عرض چهار ساعت از اتهام ربودن و تجاوز جنسی به یک دختر 13 ساله دختر Nellore پلیس دستگیر یک راننده کامیون و, نجات دختر بچه در نزدیکی Vedayapalem در حومه شهرستان در ساعات اولیه روز شنبه.

Nellore روستایی معاون سرپرست پلیس Y. Harinadha ردی گفت: Nellore شمالی ترافیک پلیس پس از یک تعقیب و گریز دستگیر راننده کامیون.

راننده کامیون رزرو شده بود تحت IPC بخش 376 (تجاوز به عنف) خواندن با IPC 511 (commiting جرائم با مجازات حبس ابد و بخش 8 حفاظت از کودکان از جرائم جنسی عمل می کنند (POCSO) توسط سنگم پلیس.

در نمایی از مستند دختر, همراه با دایی پدری بود سوار کامیون در Singarayakonda در منطقه Prakasam برای رفتن به خانه مادر بزرگ در Bodigadithota در اینجا بنا به گزارش ها پس از یک tiff با پدر و گام به گام ،

راننده کامیون پس از بارگذاری برخی از محموله از شرکت در Marripadu پرسید دختر عمو به سوالات را در یک متل در راه است. بدون انتظار برای دومی بازگشت راننده کامیون سوار دور خودرو و اتهام تجاوز جنسی به دختر.

بر اساس شکایت از دختر عمو های سنگم پلیس هشدار داده تمام checkposts در منطقه و با آنها هماهنگ با یکدیگر و دیگر دستگیر راننده کامیون در چنای-کلکته بزرگراه در شهرستان outkskirts.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید