‘میمون با 5G توسط Arivu و مادان Gowri با استفاده از فرهنگ پاپ به تماس casteism

حتی اگر animated emojis (AniMojis) جایگزین رپ-ترانه سرا Arivu و YouTuber مادان Gowri چهره خود را پر جنب و جوش, همکاری, ‘میمون با 5G’ پشت دارای گونه های برامده به نظر می رسد این است که یک آهنگ در مورد casteism.

از طریق فرهنگ پاپ-سنگین اشاره به برنامه های تلفن همراه است که ظاهرا طلیعه هند به دیجیتال جدید فاز اواز یا موسیقی دو نفری مذاکرات در مورد فن آوری اعتیاد و چگونه آن را شاید کور مردم به سیستمیک بی عدالتی است که هنوز هم نیاز به تغییر. Gowri (26) می گوید: “قصد داشت آن را به نسل وای و Gen Z در بیشتر قدرت بسته بندی شده و موثر است. به منظور تاثیر که ما تا به حال سرحال بود.” پایان سریع آتش رپ Arivu می گوید: ما نیاز به استفاده از تلفن های ما به حفر کردن به مشکلات مانند casteism و تبعیض اجتماعی (حتی یک تصویر از سراسر کشور ضد شهروندی اصلاح قانون تظاهرات که به نظر می رسد) و تقویت صدای ما در برابر آن.

سازمان دیده بان ‘میمون با 5G’ در یوتیوب.

Arivu

Arivu

با استفاده از پلت فرم خود را

یکی از جنوب هند بزرگترین یوتیوب محتوای سازندگان Gowri را پایه مشترک رشد کرده است به 3.41 میلیون پس از او آغاز شده و در سال 2016. این پرتاب کرده است ‘میمون با 5G’ به بیش از شش لاخ انداز از زمان آن آپلود شده در مارس 11. این اولین آهنگ منتشر شده از این کانال و آن را یک محل در میان خود به طور منظم برنامه نویسی که کالبدشکافی امور جاری و همچنین سلامت, فلسفه و کسب و کار.

Arivu بخشی به سرعت رشد کرده و به یکی از کشور بهترین تامیل رپرهای ایجاد اجتماعی به اتهام مواد (در اولین آلبوم خود را Therukural با تولید OfRO) و همچنین به عنوان نام برای کار فیلم (Natpe Thunai). دو متصل پس از Gowri رسیده به Arivu برای تبریک روز دوم انتشار ترانه ‘Kallamouni’ سال گذشته است.

Madan Gowri

مادان Gowri

فراتر از ضرب و شتم

اولین نسخه از ‘میمون با 5G’ آماده بود در عرض دو ساعت با توجه به Gowri. در تصویری و صوتی تن از این آهنگ وجود دارد تولید EDM (از beatsmith Anto فرانکلین AC) و شادمان تحویل Arivu می گوید آن را در مورد داشتن سرگرم کننده با موضوع لزوما. “من فقط می خواستم به طنز در مورد این مسائل اتفاق می افتد. طبقه طرز فکر خطرناک است, آن را باید نابود و از هر ذهن است. این درد همان است که من فقط نمی خواهم به غم دیگر. این رویکرد این است که برای ایجاد یک بحث و گفتگو با جهان بیشتر مثل یک دوست. بیایید دست در دست به درایو و کاست و به دور از جامعه.”

شات به طور کامل بر روی آی فون 11 Pro, آهنگ علامت به نظر می رسد یک آغاز برای Gowri به تاخت و تاز کردن به موسیقی است. “آن است که همیشه یک رسانه قدرتمند برای ارسال یک پیام قوی و این چیزی است که ما برای امیدوار با ‘میمون با 5G’. پس از آن اتفاق افتاد کاملا طبیعی است. من چند دیگر همکاری در این خط لوله که یکی از آنها یکی دیگر از آهنگ در مورد طبیعت و سفر. من خواهد شد و انتشار آن زمانی که زمان مناسب است” Gowri نتیجه می گیرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید