صبح خلاصه: طوفان Amphan مورد بنگال غربی Odisha; MHA معاف امتحانات هیئت مدیره از مستند اقدامات و بیشتر

سه نفر به عنوان فوق العاده سیکلون طوفان Amphan محصل در نزدیکی ساغر سلیمان در, South 24 Parganas منطقه بنگال غربی روز چهارشنبه در حالی که یک نوزاد مرده در Bhadrak منطقه Odisha و یک زن را غرق در Kendrapara.

وزارت امور (MHA) در چهار شنبه معاف انتظار کلاس 10 و کلاس 12 مدیره امتحانات انجام می شود و توسط دولت تخته و هیئت مرکزی از مستند اقدامات است. دانش آموزان و معلمان را مجبور به پوشیدن اجباری ماسک صورت و وجود دارد باید ارائه حرارتی غربالگری و sanitisers در تمام مراکز معاینه.

پس از فاصله نه روز اتحادیه وزارت بهداشت برگزار می شود نشست خبری روزانه خود در COVID-19 روز چهارشنبه همراه با مقامات هند هواشناسی بخش و ملی در واکنش به این فاجعه نیروی بودند که جلسه در پیشرفت طوفان Amphan.

در یک تسکین برای مسافران راه آهن آغاز خواهد شد پذیرش رزرو برای 200 بار-مطرح قطار که اجرا خواهد شد از ماه ژوئن 1 به بعد از ساعت 10 صبح روز پنج شنبه.

Lok سبها اسپیکر Om Birla آغاز یک تمرین برای ارزیابی اثربخشی مجلس ایستاده کمیته از گرفتن سهام از میزان حضور در جلسات خود به لیستی از توصیه هایی که پذیرفته شده اند توسط دولت

به عنوان تایوان جمهور Tsai و نشستند ون گرفت در روز چهارشنبه برای دومین دوره دو تن از نمایندگان مجلس از هند حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) در میان بزرگان از 41 کشور جهان که ارسال در پیام های تبریک که در افتتاحیه مراسم است.

این کار منی از Thomas Piketty استاد اقتصاد در پاریس مستقر در دانشکده مطالعات پیشرفته در علوم اجتماعی و در پاریس دانشکده اقتصاد و همکاری مدیر در جهان نابرابری آزمایشگاه و جهان نابرابری پایگاه داده است به خصوص برجسته در این لحظه زمانی که اولین موج از فاجعه انسانی تلفات مداوم COVID-19 همه گیر شده است و به دنبال آن موج دوم آن عواقب شدید اقتصادی از جمله از دست دادن معیشت آوارگان داخلی و قحطی و گرسنگی در میان فقرا در هند و جاهای دیگر. ویرایش متن:

اگر ایالات متحده برای اولین بار به منظور توسعه یک واکسن موثر علیه coronavirus (COVID-19) آن را به سرعت به اشتراک گذاری آن را با جهان از موسسه ملی بهداشت فرانسیس کالینز گفت: AFP در مصاحبه.

تنها 2,132 مردم availed اند و یا در حال حاضر تحت درمان COVID-19 زیر Ayushman بهارات Pradhan Mantri Jan Arogya Yojana (AB-PMJAY) هند cashless/بدون کاغذ بهداشت و درمان دسترسی به خدمات برای فقرا و خانواده های آسیب پذیر در زمانی که هند بیش از یک لاخ موارد با توجه به آمار و ارقام منتشر AB-PMJAY در روز چهارشنبه.

اکثر کشاورزان موفق به برداشت محصولات کشاورزی خود را با وجود COVID-19 همه گیر اما 60 درصد از آنها هنوز هم در مواجهه ضرر و زیان بیشتر مربوط به این مستند بر اساس یک نظرسنجی جدید در 12 متحده است. اکثریت کشاورزان نیز می گویند این مستند است صدمه دیده و آماده سازی خود را برای آینده فصل کاشت یا به این دلیل آنها نمی توانیم ورودی مانند بذر و کود و یا به دلیل کمبود نیروی کار.

اتحادیه کابینه در روز دوشنبه تصویب بودجه اضافی به ₹3 لاخ کرور به میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) که اعلام شد وزیر دارایی Nirmala Sitharaman هفته گذشته به عنوان بخشی از ₹20 lakh کرور اقتصادی بسته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید