صبح خلاصه: طوفان Amphan کشته شدن 72 در غرب بنگال; هند را رد کرد چین ادعای تجاوز و بیشتر

با افتتاح راه آهن رزرو آنلاین برای برخی از قطار ویژه روز پنج شنبه بیش از 2.37 لاخ بلیط رزرو در عرض چند ساعت.

پنج مرگ در Telangana; با مرگ و میر کرالا تلفات افزایش می یابد به 4; کارناتاکا می شود موارد مثبت از ماهاراشترا

دهلی نو در تاریخ 21 مه رد پکن ادعا می کنند که نیروهای تجاوز به خاک چینی و متهم از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) از “مانع” گشت توسط سربازان هندی.

منظره جاده به Pidawa عبور جریان سرسبز مزارع تپه و سابق ‘بدلندز’ که در مناطق مرزی بین راجستان و, Madhya Pradesh. Pidawa یک شهر کوچک در وسط بریدن از راجستان است که کشش به, Madhya Pradesh. و مانند بسیاری از لانه در این بخش از کشور Pidawa بیش از حد سود در طول چند قرن از ‘طلای سیاه’ راش.

مرگ و میر در سوپر گردباد Amphan در بنگال غربی افزایش یافته و به 72, وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز پنج شنبه. پانزده از مرحوم شد از کلکته, او گفت:.

دسترسی محدود به آستان تحویل ملزومات دولت کمک مالی دولت کمک کلید مشکلات

در نقطه عطفی حکم مدرس دادگاه عالی در روز پنج شنبه برگزار شد که خدمتگزاران مردم و قانون اساسی کارمندان نمی تواند اجازه سوء استفاده از قانون جنایی افترا با استفاده از دولت به عنوان یک ابزار برای شروع افترا دادرسی در برابر دشمنان.

وزارت امور (MHA) خواسته است تا ایالات متحده به شدت اجرای شب مقررات منع رفت و آمد غیر ضروری فعالیت در همه حوزه قضایی تا مستند 4.0 در نیروی.

بخش خصوصی ICICI بانک ارائه خواهد شد 6.55% در سپرده ثابت از 5 سال به 10 سال تصدی خود برای شهروندان ارشد که 80 واحد (bps) بالاتر از سپرده های عادی است. به طور معمول بانک ها در ارائه 50 bps بیشتر به شهروندان ارشد به صورت سپرده ثابت.

این مرکز در روز پنج شنبه تعیین محدوده قیمت برای بلیط های هوایی خواهد بود که یک تابع از پرواز مدت زمانی که خطوط هوایی تجاری از سرگیری عملیات در مه 25.

Bhupender Yadav بی جی پی دبیر کل و مسئول برای بیهار می گوید دولت گرفته است یک روش حساس به برخورد با COVID-19 همه گیر با تقویت زیرساخت ها و رسیدن به کسانی که نیاز دارند. در مصاحبه ای Rajya سبها MP توصیف ₹20-لاخ-کرور بسته بندی اعلام شده توسط مرکز به عنوان یک جامع یکی بهره گیری همه بخش ها. گزیده ای:

فراتر از آن سخت هدف قرار دادن شعارهای علیه چین بیش از دست زدن به آن از COVID-19 گیر کاخ سفید صادر کرده است وسیع در مقیاس حمله در پکن درنده سیاست های اقتصادی, نظامی, تجمع دروغ مبارزات و نقض حقوق بشر است.

این مستند دوره شده است هزینه درآمد کافی مورد استفاده به سطح شیب دار تا زیرساخت های بهداشت و درمان در کشور این اتحادیه با وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه با ارشد بهداشت مقامات تایید است که هند در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع یک مطالعه در رفتار coronavirus (COVID-19) ویروس در افرادی که پس از ابتلا به بیماری است.’

بحث که هند می تواند علامت بازگشت آن به بین المللی کریکت با یک سفید کوتاه-سری توپ در آفریقای جنوبی در ماه اوت دور انجام شده است برای بیش از یک ماه در حال حاضر. در روز پنج شنبه, کریکت آفریقای جنوبی (CSA) بستری شد بحث در مورد یک سری T20I با BCCI.

شواهد از مطالعات انجام شده بر روی میمون rhesus میمون ها نشان می دهد که هنگامی که با آلوده رمان coronavirus حیوانات ممکن است در محافظت در برابر عفونت مجدد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید