صبح خلاصه: هند COVID-19 شمارش عبور 1 لاخ; آکسفورد واکسن نتواند به محافظت از میمون ها از COVID-19 اما محافظت از ذات الریه و بیشتر

با مشخصات بالا بالقوه واکسن برای COVID-19 آزمایش شده توسط محققان در Oxord دانشگاه قادر به محافظت از واکسن میمون ها را از آلوده شدن توسط ویروس. این آزمون حیوانات به نظر می رسد به محافظت از ذات الریه.

هند شمارش COVID-19 موارد عبور از یک لاخ علامت روز دوشنبه با 5,079 جدید, موارد مصرف کل به 1,00,734 با توجه به داده ها از وضعیت بهداشت و درمان بخش است. از این 58,360 فعال هستند موارد در حالی که 39,217 افراد بهبود یافته اند از عفونت است.

طوفان سیستم در خلیج بنگال Amphan, توسعه یافته به یک سوپر گردباد روز دوشنبه است و انتظار می رود به ریزش زمین در امتداد غرب بنگال-سواحل بنگلادش روز چهارشنبه با توجه به هند هواشناسی بخش.

ایالات متحده virologist ابراز نگرانی در مورد هند شلوغ شهری در مناطق کم درآمد محلات که در آن مردم مجبور به زندگی در نزدیکی

هند-حمایت از پیش نویس قطعنامه در 73 جلسه مجمع بهداشت جهانی دریافت یک افزایش بزرگ در روز دوشنبه هنگامی که خلبان از کشورهای توسعه یافته برای حمایت از این حرکت که به دنبال جهانی رسیدگی به گسترش این رمان coronavirus

این COVID-19 همه گیر ممکن است منصرف فیزیکی تجمعات اما خانواده های از نمرات تاميل که در مرحله نهایی از سریلانکا جنگ داخلی در روز دوشنبه پرداخت می شود مراسم تجلیل از عزیزان خود — روشنایی شمع و قرائت دعا در خانه های خود و از طریق تماس های ویدئویی.

اتحادیه اصلی وزارت خواسته متحده نه برای رقیق کردن محدودیت های اعمال شده توسط وزارت در دستورالعمل ادعا که برخی از فعالیت های دیگر ممکن است ممنوع و یا دیگر محدودیت های اعمال شده تلقی لازم بر اساس سطح زمین و تحلیل از وضعیت.

بی جی پی را بیهار واحد در حال آماده سازی به صورت مونتاژ سنجی است که در قبل از COVID19 تقویم برنامه ریزی شده بودند برگزار شد و در اکتبر-نوامبر

Odisha سرمایه Bhubaneswar روز دوشنبه تبدیل به کروناویروس رایگان با بهبود تمام 48 COVID-19 بیماران در این شهرستان شدند.

رئیس جمهور چین گفت: پکن شده است “شفاف” در سراسر coronavirus بحران و ارائه برای به اشتراک گذاشتن یک واکسن به عنوان به زودی به عنوان یکی از در دسترس بود — و همچنین 2 میلیارد دلار کمک.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک اعلامیه گفت: “او است که مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک طب پیشگیری در برابر coronavirus با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از مالاریا مواد مخدر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید