صبح خلاصه: ساعت نارندرا مودی اعلام کرد ₹20-لاخ-کرور بسته محرک اقتصادی; تولید صنعتی کاهش 16.7 درصد در مارس سال 2020 و بیشتر

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه گفت: یک نگاه مستند 4.0 فراتر از مارس 17 بود در اینده نزدیک, در حالی که اعلام یک بسته محرک اقتصادی برای ₹20-لاخ-کرور (حدود 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی) با وضوح تعریف شده جهش به سمت اصلاحات اقتصادی است که در سخنان خود منجر به Atmanirbhar بهارات یا متکی ارتجاعی هند است.

گسترش ambit از Aarogya Setu, برنامه, این اتحادیه با وزارت بهداشت در روز سه شنبه کارگردانی که دانلود آن را اجباری ساخته شده برای تمام عودت (مهاجر کارگران و کسانی که از خارج از کشور) برای تماس بهتر نظارت و مناسب مداخله پزشکی.

از آن شده است نزدیک به یک ماه و نیم پس از هند اجرا دقیق مستند به دستگیری COVID19 شیوع. موارد به تازگی در ادامه به افزایش در این کشور نسبتا سریع سرعت حتی به عنوان مستند به ارمغان آورده است اقتصاد را به زانو در.

هند کارخانه خروجی کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در ماه مارس با شاخص تولید صنعتی پیمانکاری 16.7% بازتاب شدید تاثیر سراسر کشور مستند آغاز شد که در 25 مارس. این می آید پس از یک رشد مثبت 4.5 درصد ثبت شده در ماه فوریه ،

هندو خود را تثبیت کرده و موقعیت رهبری به عنوان سریع ترین رشد در انگلیسی روزانه در هند با مجموع خوانندگان (TR) شاهد رشد 6 درصد و متوسط موضوع خوانندگان (هوا) از 4 درصد بیش از Q3 ’19, ثبت نام بالاترین نرخ رشد در میان سه ملی روزنامه انگلیسی در حالی که این بار از هند و هندوستان تایمز کاهش یافته است در هوا.

هند در میان 88 کشور هستند که به احتمال زیاد به دست جهانی تغذیه با اهداف تا سال 2025 با توجه به جهانی تغذیه گزارش 2020 روز سه شنبه منتشر شد. آن نیز شناخته شده کشور به عنوان یکی از با بالاترین نرخ داخلی نابرابری در سوء تغذیه.

لحظات پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد یک بسته مالی همراه با گسترش مستند در یک فرم جدید در روز سه شنبه کنگره گفت: این امر صبر کنید برای جزئیات به صورت دقیق پاسخ اما ناودان آقای مودی برای ‘عدم همدلی” نسبت به کارگران مهاجر.

به عنوان تنش بین ایالات متحده و چین افزایش بیش رمان coronavirus همه گیر و هند است که به عنوان آینده رئیس سازمان جهانی بهداشت تصمیم گیری اجرایی ممکن است در مواجهه با یک عمده انتخاب در مورد اینکه آیا برای حمایت از ایالات متحده حرکت می کند برای بازگرداندن تایوان وضعیت ناظر در سازمان بهداشت جهانی (بهداشت) و یا به چین مخالفت با آن.

با توجه به Azim Premji دانشگاه COVID-19 معیشت بررسی حدود 80 درصد از شهری کارگران شغل خود را از دست در طول مستند. متوسط درآمد هفتگی از کسانی که هنوز شاغل کاهش 61%.

کرالا موفقیت در مقابله با COVID-19 و خارج از غرفه در میان کشورهای هند شده است و در سطح جهان مورد ستایش قرار داد به عنوان مثال از اینکه چگونه پایدار برنامه ریزی و سرمایه گذاری در قوی سیستم بهداشت و درمان و غیر متمرکز مدل از عمل می تواند اجازه می دهد دولت از اندازه آن را یک بیماری همه گیر تحت کنترل و بدون شکستن بانک.

هند روز سه شنبه “به شدت محکوم” به حملات تروریستی در نقاط مختلف افغانستان از جمله یک بیمارستان که در سمت چپ زنان و نوزادان مرده است.

وقتی سباستین Vettel پیوست فراری در سال 2015 هیجان قابل لمس بود. بسیاری فکر ایتالیایی مارکی می تواند از نو خلق کردن موفقیت آن را تا به حال تا به حال با بزرگ مایکل شوماخر در اوایل 2000s.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید