صبح خلاصه: بدون مستند هند دیده اند بیش از 8 لاخ موارد توسط مارس 15 می گوید: وزارت بهداشت; ایالات متحده آمریکا سیاهههای مربوط به جهان بالاترین coronavirus تلفات و بیشتر

با هند ضبط اولین بار-تا کنون سه رقمی افزایش در تایید موارد COVID-19 در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت در روز شنبه گفت که تا به حال یک مستند نیست تحميل شده این کشور شده اند خیره حداقل 8,00,000 موارد توسط 15 آوریل است. این وزارتخانه گزارش داد بیش از 7,200 موارد در روز شنبه.

ایالات متحده پیشی ایتالیا در روز شنبه به عنوان کشوری با بالاترین گزارش coronavirus تلفات ضبط بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شد و با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

داکا بنگلادش به اعدام یک نظامی سابق کاپیتان برای دخالت خود را در سال 1975 کودتا در آن کشور بنیانگذار Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان ترور شد, نزدیک به چهار و نیم دهه پس از کشتار. Abdul Majed به دار آویخته شد در داکا زندان مرکزی در Keraniganj در 12:01 AM (به وقت محلی) روز یکشنبه bdnews24.com گزارش شده است. متعال Business اسلام گفت که پیچ و خم بود, اعدام حلق آویز.

دکتر Soumya Swaminathan رئیس دانشمند در سازمان جهانی بهداشت می گوید هندو در مصاحبه ای که مبارزه با COVID-19 به احتمال زیاد در دراز مدت و مستندات به تنهایی نمی تواند موثر باشد مگر اینکه همراه با سلامتی دیگر اقدامات است.

مقاله اخیر منتشر شده در مجله علم نشان داده است که در حال حاضر امیدوار کننده مواد مخدر نامزد remdesivir در دادگاه در حال حاضر نمایشگاه امیدوار کننده فعالیت علیه COVID-19 باعث ویروس و ممکن است کار به خوبی در عقب تکثیر ویروس.

حداقل شش کارمندان تاج گروه هتل های بمبئی شده اند در بیمارستان بستری و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. تاج محل کاخ رئیس جمهور, تاج Lands End, تاج, Santacruz و زنجبیل Andheri ارائه شده خود را به محل پزشکی برادری و بهداشت کارگران است.

دولت تمدید مستند در نظر coronavirus تا مارس 30. یک قطعنامه به اثر تصویب شده در شنبه’ در جلسه هیئت دولت به ریاست وزیر K. چاندراسکار رائو و ارسال به مرکز. این مستند تا به حال اعلام شده است که تا تاریخ 14 آوریل.

نقدی ثروتمندان هندی لیگ برتر را 13th edition در روز شنبه رهبری نسبت نامحدود به تعویق افتادن این کشور آماده برای یک مستند فرمت شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

وزارت امور (MHA) به دنبال ایجاد یک گزارش از غرب بنگال دولت با توجه به رقت مستند اقدامات است که می تواند منجر به گسترش COVID-19 عفونت است. این MHA ادعا که دولت پلیس اجازه می دهد جماعت مذهبی و توزیع رایگان جیره توسط نمایندگان سیاسی ترغیب گسترش ویروس.

تعلیق قطار مسافری خدمات به عنوان بخشی از جریان سراسر کشور مستند به چپ چندین بیماران مبتلا به سرطان از پنجاب Malwa منطقه در تلاش برای رسیدن به بیکانر در راجستان برای درمان خود را. بيماران فقیر که سوار جوداپور قطار مسافری — محلی شناخته شده به عنوان “سرطان قطار’ — از پنجاب Bathinda برای سفر به مقرون به صرفه تر Acharya Tulsi منطقه ای درمان سرطان و مرکز تحقیقات (RCC) در سراسر مرز دولتی در حال حاضر شده است در سمت چپ با گزینه های کمی اما به دنبال محلی گزینه های درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید