موبی راه اندازی جدید ‘کتابخانه’ بخش با فیلم Kieślowski, David Lynch, در میان دیگران

باز کردن یک خیابان جدید به جشن سینمای جهان در حال انجام مستند موبی راه اندازی کرده است یک بخش جدید کتابخانه اجازه می دهد کاربران را به دوباره و کشف فیلم های که قبلا سرپرستی به صورت محدود مشاهده. این بخش کمک خواهد کرد که اعضای گرفتن تا بر آنچه از دست رفته در طول موبی را 30 روز پنجره به تماشای یک فیلم و همچنین به عنوان کشف عناوین جدید.

کتابخانه مجموعه دارای چندین اساس تاریخ سینما مانند مروری لهستانی فیلمسازان Krzysztof Kieślowski و کریستوف Zanussi فرانسه auteurs François Truffaut و اگنس Varda, آمریکا, avant-garde فیلمساز جوناس Mekas و فیلیپینی مولف Lav Diaz . گذشته نگر از Kieślowski که حرفه ای است که به طول انجامید بیش از سه دهه و شروع به تحت این کشور پس از جنگ رژیم کمونیستی شامل فیلم هایی مانند زندگی دوگانه ورونیک (1991) و سه رنگ سه گانه است.

همچنین در دسترس هستند فیلمساز اسپانیایی پر Portabella را از لحاظ سیاسی-شارژ و مبارز فیلم هایی مانند ال Sopar (1974), ورشو پل (1989) و به طور کلی گزارش (1977). شما همچنین می توانید پیدا کردن چهار فیلم با بازیگر و فیلمساز آنجلا Schanelec که کار می کند باید شیرجه زده آلمان تغییرات اجتماعی و تماس برای هویت بازسازی پس از سقوط دیوار.

از هند وجود دارد و نه فیلم Hrishikesh موکرجی از جمله آثار کلاسیک مانند Chupke Chupke (1975) و Gol Maal (1979). سه فیلم از آمریکا سورئالیست فیلمساز دیوید لینچ چهار دهه کار حرفه ای — Lost Highway (1997), Eraserhead (1977) و Twin Peaks: Fire Walk With Me (1992) — نیز برای مشاهده در دسترس است.

موبی مشترکین می توانند دسترسی به کتابخانه بدون هیچ هزینه اضافی. آن است که در حال حاضر در دسترس در وب سایت اما به زودی راه خود را به iOS و Android apps. از ویژگی های جدید است که در علاوه بر این به موبی را در حال حاضر نشان دادن بخش خواهد شد که در ادامه به معرفی یک فیلم جدید در هر روز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید