موزه خانه تحویل

زمانی که جوان فرهنگی پزشک Medhavi گاندی توسعه Scavenger Hunt یک بازی که در آن شما به دنبال اشیاء خاص در حیدرآباد را Salar Jung Museum با استفاده از گوگل, فرهنگ و هنر تور مجازی آن نیست به خصوص مشتاق پاسخ. سپس هفته گذشته اعداد شروع به پریدن کرد. زمانی که گاندی دیدم ناگهانی افزایش تعداد بازدید کنندگان به 380 او دوباره به اشتراک گذاشته شده است و این تعداد افزایش یافت و حتی بیشتر.

به عنوان coronavirus نیروهای ما را به ماندن در خانه جوان, مردم, دانش آموزان و خانواده ها در حال تبدیل شدن به فعالیت های خلاق آنلاین. و موزه ها و هنر, سیستم عامل شروع به دیدن این به عنوان یک فرصت عالی برای اتصال. بنابراین شما می توانید با دانلود یک Jamini روی برگه فعالیت برای کودکان و یا stencils, معرفی, نقاشی, و یا به دنبال اشیاء در خانواده خود را بایگانی و نوشتن در مورد آن و یا فقط فهرست را از طریق داستان.

پل ابراهیم Sarmaya دیجیتال موزه ارائه می دهد که سخنرانی, نمایشگاه مجازی و خواندن در سنت هنر هند. اما ابراهیم یک بانکدار متوجه شدم از آن زمان به فشار پاکت نامه. “ما متوجه باشند که پدر و مادر می خواست کودکان خود را برای یادگیری و بازی سرگرم بمانید در خانه. بنابراین در اوایل این ماه ما به اشتراک گذاشته stencils از مورد علاقه ما اشیاء از عامیانه و بومی هنر مجموعه ای است که می تواند رنگی و به اشتراک گذاشته شده می گوید: “Avehi منون بایگانی مدیر Sarmaya هنر پایه و اساس است.

آنفلوآنزای اسپانیایی

به مناسبت صدمین سال از Jallianwala باغ قتل عام پارتیشن موزه در امریتسار در کنار هم قرار بود یک نمایشگاه سال گذشته است. تحقیقات خود دریافتند بسیاری از مواد مربوط به آنفلوانزای اسپانیایی است که تا به حال آلوده میلیون ها نفر در سال 1918. هنگامی که آن جسمی درهای بسته موزه تصمیم مربوط به این داستان آنلاین. یک تکه روزنامه به عنوان مثال می خواند “کلکته است که در حال حاضر مبتلا به یک بیماری مرموز که علت آن را (sic) تا کنون گیج پزشک (sic) در اینجا هر چند نظریه های مختلف در حال پیشرفته به عنوان منشاء آن.”

An online crossword.

“ما در حال اجرا است بسیاری از فعالیت های تعاملی ما در صفحات رسانه های اجتماعی می گوید:” Mallika Ahluwalia, مدیر عامل شرکت پارتیشن موزه. “در اوایل این هفته ما خواسته مردم را به نگاه در اطراف خانه های خود را برای اقلام خود را از خانواده archives آنها می تواند پست و برچسب با ما در. ما همچنین ایجاد برگه در اطراف منسوجات و دیگر افراد خانواده هم می توانید انجام دهید. و ما خواهد بود با ارسال شهادت نامه در اطراف موضوع از آنفلوانزا است.”

گاندی در ضمن قرار دادن جدول کلمات متقاطع چالش ها و آزمونها در میراث آزمایشگاه سایت او تاسیس و در رسانه های اجتماعی. یک Jamini روی برگه فعالیت تا به حال بیش از 850 محبوبیت فقط در یک هفته. “من مخاطبان است millennials و من گرفتن مقدار زیادی از بازخورد از آنها. حتی مربیان می توانند با استفاده از این ابزار. امکانات بسیار بیشتر از آنچه که موزه ها در حال بررسی در حال حاضر,” او می گوید.

Image from an online worksheet on Phulkari embroidery.

تصویر از یک آنلاین کاربرگ Phulkari گلدوزی. | عکس های اعتباری: پارتیشن موزه

تاریخچه و طنز

دکتر Bhau دجی Lad بمبئی شهر موزه در بمبئی بود و شاید اولین موزه در این شهرستان برای همکاری با گوگل و هنر در سال 2016. تور مجازی دیده شده است در حدود 51 میلیون نفر در سراسر جهان. با توجه به Ruta Waghmare-Baptista, دستیار متصدی-آموزش و پرورش و مجموعه در موزه “ما در حال حاضر بیش از 250 اشیاء از مجموعه دائمی جدید خریداری و هفت مجازی نمایشگاه ها برای مردم به اکتشاف. ما در صفحات رسانه های اجتماعی ما ترکیب طنز و تاریخچه به بحث در مورد بهترین شیوه های تجویز شده توسط کسانی که در طول این زمان.”

به بینندگان دو برابر شده است و این هفته می گوید: Waghmare-Baptista. “این نشان می دهد چقدر مهم آنلاین نامزدی برای موزه ها به خصوص در طول زمان مثل این که همه ما می تواند استفاده از برخی از مثبت, هنر و شوخ طبعی.” موزه ملی در دهلی نو رونمایی آخرین نمایشگاه ‘بزرگ استپ: زمان. فضا. فرهنگ در آن Instagram صفحه. هشتگهای مانند #museumsfromhome #museumgames ایجاد موزه ها در ایالات متحده پس از آنها تعطیل هستند و در حال استفاده توسط چندین هندی موزه ها به عنوان” توضیح می دهد که گاندی است که در حال توسعه یک ابزار دیجیتال کیت برای موزه حرفه ای در هند و اروپا است.

F.N. Souza’s ‘Still Life with Eggs’, 1984.

ناهار خوری با لپ تاپ

جهانگیر نیکلسون هنر بنیاد در بمبئی نیز رسیدن به مردم در راه های خلاقانه. “ما به تازگی آغاز شده تعاملی فعالیت در Instagram, ‘چه در ناهار خود را در جدول؟’, که در آن ما از مردم خواست تا ابله در یک خط رسم یک جدول است که در زمان ما از یک F. N. Souza نقاشی از مجموعه ما. ما تا به حال پاسخ به این پست به عنوان افراد خلاق, نقاشی چیزهایی که در جداول خود می گوید:” Puja Vaish مدیر بنیاد.

بسیاری از مردم به مواد غذایی و برخی از ترسیم لپ تاپ و کار مواد و دست sanitisers به عنوان میز ناهار خوری بود و در حال حاضر دو برابر به عنوان یک میز کار. در حالی که این یک فعالیت سرگرم کننده آن را نیز برجسته کار توسط سوزا در این مجموعه است. و آن را نیز به مردم یک خروجی برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را در طول این زمان های عجیب و غریب می گوید:” prabha. act

نویسنده یک روزنامه نگار با علاقه به هنر و فرهنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید