نت های موسیقی توسط Nirali Kartik در lockdown بار

جریان آنلاین فراهم می کند یک راه آرامش بخش و همچنین به ما می دهد چیزی برای نگاه به جلو به در طول زندگی در این مستند احساس Nirali Kartik یک Hindustani classical vocalist که در حال حاضر در حال تمرین جدید ragas مانند Shahana کانادا و Bilaskhani Todi در خانه اش در بمبئی.

“هر چند تجربه یک کنسرت زنده هرگز نمی تواند جایگزین جریان آنلاین از چیز خوب در مورد آن این است که مخاطبان هنوز هم می توانید گوش دادن به هنرمندان مورد علاقه خود را از درون راحتی از خانه خود را,” او می گوید.

اما چالش این است که به ارائه بهترین ممکن است صدا و تصویری با کیفیت. “و که بیش از حد با محدود تجهیزات. اما هنرمندان خود در حال تلاش برای ارائه یک موسیقی سالم را تجربه کنند.”

در طول مستند Nirali است که با استفاده از اسکایپ به صورت آنلاین جلسات از او گورو پاندیت Sanjeev Abhyankar.

گزیده ای از مصاحبه:

Musical notes by Nirali Kartik in lockdown times

به عنوان یک بازیگر چه هستند شما را به چالش مواجه شده اند در طول مستند?

در گذشته هنرمندان را chilla (معنوی عمل توبه در عرفان و تصوف است که توسعه یافته برای 40 روز). آنها رفت و درون خود را به تأمل در اطرافيان و همچنین برای تصحیح هنر خود را. این انجام شد با محدود کردن خود در یک اتاق برای روز خود را با هم. این مستند مانند اجباری chilla.

وجود دارد هر گونه جدید ژانرهای موسیقی شما را کشف کرده اند در طول این مستند?

این شده است یک زمان ایجاد آهنگ های جدید و تمرین جدید ragas. من باید تلفیقی گروه Maati Baani و ما منتشر شد آهنگ Karpur Gauram که در آن ما دوباره تصور باستانی سانسکریت, شعار, با تا 17 نوازندگان مختلف از نه کشور. آهنگ رفته ویروسی بر روی اینترنت است.

با آنلاین رویدادهای موسیقی آزاد بودن در هند زمانی و چگونه ما می تواند از فکر می کنم آنها را تجاری قابل دوام گزاره در هند ؟

در حال حاضر که Coronavirus به نظر می رسد در اینجا برای اقامت هنرمندان باید هزینه هزینه از برگزارکنندگان. شرکت ها همچنین می توانید با دعوت از نوازندگان را در جلسات آنلاین و یا جلسات به انجام. نه تنها این جلسات بود livened اما همچنین می تواند کمک به نوازندگان.

بازخورد متفاوت است در یک سالن و آنلاین. می تواند ما را به شما بگویم کمی در مورد این.

متفاوت است اما شما همیشه می توانید یک تصویر کلی از آنچه که به طور کلی بازخورد است که صرف نظر از پلت فرم. اگر چیزی را لمس کرده است مخاطب آن را می شود راه خود را در سراسر.

آنچه که دولت می تواند انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که هنرمندان باید کار و پرداخت ؟

امرار معاش از نوازندگان است نهفته در این سناریو فعلی. دولت باید رسیدن به هنرمندان به طور مستقیم. آن را همچنین می توانید شرکت ها برای کمک به خود را تحت CSR برنامه. وجود دارد بسیاری از هنرمندان که امرار معاش بستگی دارد تنها در کنسرت زنده. پس از این باید متوقف شود, هنرمندان در حال تعجب آنچه که می توانید آنها را انجام دهید. غیر دولتی و هنرمندان را به گرد هم می آیند برای پیدا کردن یک راه حل های بتنی.

Nirali Kartik انجام خواهد شد در HCL کنسرت Baithak پلت فرم در 25 مه خواهد بود که بصورت زنده در Facebook.com/HCLConcerts در 7 p. m.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید