میانمار آماده پاسخ به دادگاه بین المللی منظور در Rohingya

میانمار می گوید آن را به ارائه گزارش به دلیل در شنبه ترسیم آن ادعای انطباق با سفارش از دیوان بین المللی دادگستری برای محافظت از اعضای آن مسلمان Rohingya اقلیت های قومی.

هلند-بر اساس حکم دادگاه در ماه ژانویه صادر سفارش میانمار به اجرای موقت اقدامات برای حفاظت از Rohingya. موافقت دادگاه در سال گذشته به نظر در یک مورد وی از سوی مامورین که میانمار مرتکب نسل کشی علیه این گروه اتهام شور و نشاط محروم توسط دولت است. دادگاه رسیدگی به احتمال زیاد به ادامه برای سال.

میانمار نظامی در ماه اوت سال 2017 راه اندازی آنچه در آن نامیده می شود یک ترخیص مبارزات انتخاباتی در ایالت راخین در پاسخ به یک حمله توسط یک Rohingya شورشیان ، کمپین اجباری در مورد 7,40,000 Rohingya به فرار به کشور همسایه بنگلادش و منجر به اتهاماتی که نیروهای امنیتی مرتکب جرم تجاوز و قتل و سوزانده هزاران خانه.

چان Aye مدیر کل سازمان های بین المللی و اقتصادی وزارت امور میانمار وزارت امور خارجه گفت: در روز جمعه که دولت مشغول به کار بود در این گزارش اما نمی خواهد بحث در مورد محتویات آن را قبل از ارسال آن.

سرتیپ Zaw حداقل قدح سخنگوی میانمار نظامی گفت: با پیروی از دستورات دولت با ارائه “تکمیل و اطلاعات لازم” برای این گزارش.

 

وجود دارد هیچ الزامی به این گزارش ،

به حکم دادگاه نیاز به میانمار به “همه اقدامات در درون قدرت خود را” برای محافظت از Rohingya از نسل کشی برای حفاظت از مدارک مربوط به اتهامات نسل کشی و برای جلوگیری از “تحریک” به ارتکاب نسل کشی است.

دادگاه انتظامی مکانیزمی برای اطمینان از انطباق و دستور مشابه در موارد بالا مشخصات در گذشته مربوط به صربستان و اوگاندا نادیده گرفته شد و بدون نتیجه است.

مهم ترین اندازه گیری های گرفته شده توسط میانمار دولت پس از حکم دادگاه ظاهر شده اند به یک مارس 8 ریاست جمهوری بخشنامه که همه “نظامی یا دیگر نیروهای امنیتی و یا خدمات مدنی و مردم محلی تحت کنترل خود و یا جهت مرتکب نشده (نسل کشی) عمل می کند.”

منتقدان توجه داشته باشید که میانمار نظامی یک رکورد از مصونیت از مجازات در مورد اتهام جرائم انجام شده توسط پرسنل خود را.

 

“در حالی که میانمار اخیر ریاست جمهوری بخشنامه سفارش پرسنل دولتی را به ارتکاب نسل کشی و یا از بین بردن مدارک و شواهد به نظر می رسد در خط با دیوان بین المللی, منظور, این واقعیت باقی می ماند که هیچ معنی دار مراحل را برای پایان دادن به جنایات — از جمله جرم و جنایت آپارتاید — گرفته شده است” این گروه حقوق بشر سازمان عفو بین الملل در بیانیه ای گفت جمعه.

بودایی-اکثریت میانمار به مدت طولانی در نظر گرفته Rohingya مسلمانان به “بنگالی” مهاجر از بنگلادش و حتی خانواده خود را برای زندگی در این کشور برای نسل های. تقریبا همه محروم شده اند تابعیت پس از سال 1982 به طور موثر ارائه آنها را بی وطن. آنها نیز محروم آزادی و دیگر حقوق اساسی.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید