نپال با تشکر از هند برای ارائه تجهیزات پزشکی به مبارزه COVID-19

نپال روز یکشنبه تشکر هند برای ارائه تجهیزات پزشکی از جمله تست کیت به عنوان بخشی از همکاری های دو جانبه برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور است که گزارش اولین مرگ ناشی از این بیماری کشنده در روز شنبه.

در مجموع 281 نفر تست مثبت برای COVID-19 ساله که در شنبه شب. تا کنون 26,691 آزمایشات انجام شده و وجود دارد 244 فعال موارد در حالی که 36 بهبود در کشور است. یک نفر مرده است.

وزیر امور خارجه Pradeep Gyawali در یک توییت تشکر دولت هند برای تجهیزات پزشکی.

“با تشکر صمیمانه به دولت هند برای ارائه تدارکات پزشکی و تست کیت برای 30,000 آزمون که به دست وزارت بهداشت و درمان و جمعیت امروز به عنوان بخشی از ادامه همکاری برای مبارزه با این بیماری همه گیر” آقای Gyawali در توییتر نوشت.

هند روز یکشنبه با استعداد لوازم پزشکی به نپال برای کمک به آن در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سفیر هند Vinay موهان melissa sweet تحویل Pathodetect COVID-19 کیفی رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) تست کیت های ساخته شده در هند به نپال وزیر بهداشت و جمعیت Bhanubhakta Dhakal.

این محموله به عنوان یک هدیه از مردم هند به مردم نپال فعال خواهد شد نپال بهداشت حرفه ای به انجام تست PCR در حدود 30000 نفر, با توجه به بیانیه ای که توسط سفارت هند.

در آوریل 22, هندوستان با استعداد نپال 23 تن از داروها.

“هدیه از داروها و کیت های آزمایش آشکار ادامه همکاری ما از رهبران و مردم دو کشور برای آماده سازی عمل می کنند و با هم مبارزه مشترک با چالش COVID-19 همه گیر” با توجه به این بیانیه.

این طرح بنیادی از نخست وزیر نارندرا ویدئو کنفرانس امنی ها و همکاری های منطقه ای رهبران در 15 مارس سال 2020 زمانی که شیوع کروناویروس فقط آغاز آن گفت.

 

“هند می ایستد در همبستگی با دولت, بهداشت حرفه ای و مردم نپال در این ساعت از چالش” به آن اضافه شده است.

نپال وزیر امور خارجه جیر ضمن تشکر از هند برای کمک های پزشکی آمد روز پس از احضار سفیر هند در روز دوشنبه بیش از یک دیپلماتیک توجه به او در اعتراض به ساخت و ساز از کلید جاده اتصال Lipulekh عبور با Dharchula در Uttarakhand.

80 کیلومتر جاده جدید افتتاح توسط وزیر دفاع Rajnath Singh در آخرین جمعه است انتظار می رود برای کمک به زائران بازدید کایلاش-Mansarovar در تبت در چین به عنوان آن است که حدود 90 کیلومتر از Lipulekh منتقل می کند.

روز جمعه رئیس جمهور Bidhya Bhandari پرداختن مجلس تصریح کرد که Limpiyadhura, Kalapani و Lipulekh متعلق به نپال و مناسب اقدامات دیپلماتیک خواهد بود به تصویب رسید و به حل و فصل مسائل موجود.

هند گفته است که به تازگی افتتاح بخش جاده در Pithoragarh منطقه در Uttarakhand نهفته است به طور کامل در داخل خاک خود است.

“جاده ای به شرح زیر موجود از قبل مسیر استفاده شده توسط زائران از کایلاش Mansarovar Yatra” سخنگوی وزارت امور خارجی Anurag Srivastava گفت: در دهلی نو در هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید