جدید آوریل منتشر شده در Netflix بکشد: “پول دزدی’ فصل 4, Chris Hemsworth, را, ‘استخراج’ و بیشتر

Netflix به ارمغان می آورد چندین جدید اضافه شده به آن خط را تا آوریل امسال به عنوان بیننده در سراسر جهان در تلاش برای آمدن به شرایط در برخورد با مستند. با شراب خواری-مشاهده در تمام زمان بالا جریان های غول پیکر نیز دوباره به معرفی برخی از فیلم های مورد علاقه را نشان می دهد و به جزر و مد بیش از شیوع کروناویروس.

بزرگترین رسیدن ماه Chris Hemsworth را استخراج. Netflix بکشد اصلی فیلم است و داستان یک بازار سیاه مزدور با هیچ چیز برای از دست دادن زمانی که او داده است که وظیفه نجات ربوده شده از یک زندانی جرم بین المللی خداوند.

شات گسترده در هند و بنگلادش و همچنین تایلند Hemsworth است تمام مجموعه به انعطاف پذیری خود عمل لغو احکام صادره ی در تیره اموات از سلاح فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر با انفجار و اکشن مجموعه قطعات امیدوار کننده هیجان-یک-دقیقه سوار.

فصل چهار از پول دزدی است دیگر, انتشار پیش بینی در ماه آوریل به عنوان داستان میدارد تا پس از آخر یا فصل سه به پایان رسید که در یک شماره و یا دراماتیک cliffhangers مانند استاد باور است که دوست دختر خود را لیسبون کشته شده توسط پلیس. چه می آید بعدی برای باند و وجود خواهد داشت هر گونه تعجب را برمی گرداند به عنوان شایعه?

Season 4 of ‘Money Heist’

همراه با فصل جدید پول دزدی مستند نیز منتشر خواهد شد که میریزد نور بر روی تاثیر جهانی نشان می دهد و ویژگی های خالق الکس پینا و همچنین چند تن از اعضای بازیگران.

دیگر نکات برجسته عبارتند از: فصل 12 از rupaul’s Drag Race, فصل 5 از Outlander و همچنین Netflix اصلی فیلم قهوه و کریم بازیگران, Ed Helms and Taraji P Henson. ایستادن ویژه مانند ارادتمند Kannan گیل و Chris d’elia: بدون درد خواهد بود تراکم داغ به عنوان به خوبی.

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

ادامه فصل 5 Breaking Bad spin-off Better Call Saul hurtles نسبت به نتیجه آن که نشان می دهد خالق Vince Gilligan و منجر ستاره Bob Odenkirk تحویل در عین حال یکی دیگر از استادانه مقاله نوشتن به عنوان فصل در ادامه به ردیابی جیمی مک گیل تحول به سائول گودمن.

Better Call Saul

آمار تامیل تلنگر Kannum Kannum Kollaiyadithaal بازیگران Dulquer Salmaan, Ritu Varma و Gautham منون در کانون توجه بخش در Netflix بکشد هند و همچنین کلاسیک ترک و به خارج از آفریقا که استقبال شده.

Dulquer Salmaan in ‘Kannum Kannum Kollaiyadithaal’

Dulquer Salmaan در ‘Kannum Kannum Kollaiyadithaal’

فن های مورد علاقه را نشان می دهد کمدی Two And A Half Men و درام The OC بازگشت به پلت فرم: کامل نوستالژی آمار برای هر کسی که مایل به دوباره برخی از خاطرات در طول دوره قرنطینه.

در آوریل Netflix هند نیز ارائه بینندگان در سراسر کشور هندی زیرنویس برای برخی از محبوب ترین نشان می دهد مانند غریبه همه چیز, آموزش جنسی, 13 Reasons Why The Witcher Narcos پایان F***ing جهان و سیاه, آینه, در میان دیگران.

Henry Cavill in ‘The Witcher’

خارجی نشان می دهد مانند فصل 1 و 2 از پادشاهیNetflix بکشد برای اولین بار اصلی کره ای سری است که با اقتباس از webcomic سریال پادشاهی خدایان نیز درخواست تجدید نظر به مخاطبان در سراسر جهان. زمانی که شایعات عجیب و غریب درباره بیماری پادشاه گرفتن یک پادشاهی ولیعهد می شود تنها امید خود را در برابر مرموز طاعون سبقت زمین در این پادشاهی است.

South Korean drama ‘The Kingdom’

بین المللی دیگر عناوین عبارتند از: فصل 1 و 2 از ذهن خم, آلمانی, هیجان انگیز Dark, اسپانیایی, نوجوان, درام, نخبگان, کره جنوبی, عاشقانه , سقوط, فرود بر روی شمابه عنوان به خوبی به عنوان جرم و جنایت, درام, Suburra.

در اینجا لیست کامل از جدید Netflix عناوین انتشار در مارس سال 2020:

فایده 01/04/2020

آن را به میخ!: فصل 4

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

میزبان شما عشق داغ messes شما طلب. خوش آمدید به “آن را به میخ!” آشپزخانه که در آن هر کسی مانند به معنای واقعی کلمه هر کسی — می توانید برنده شوید.

ساندرلند ‘Til I Die: فصل 2

پس از دو فصل متوالی شکست ساندرلند امید به تبدیل همه چیز در اطراف آنها به عنوان چهره یک فصل جدید در درجه سوم از فوتبال انگلیسی.

این Iliza Shlesinger طرح نشان می دهد

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

از عجیب و غریب ورزش قصد دارد به بیش از DIY ساده نشان می دهد به “واقعیت” تلویزیون در آن بهترین/بدترین Iliza Shlesinger طرح نشان می دهد جشن/سیخ تلویزیون کلیشه که ما پر کردن صفحه نمایش های بزرگ و کوچک و کوچک.

دیوید Batra: Elefanten من Rummet

سوئد ایستاده دیوید Batra می شود شخصی به عنوان او به شوخی جزئیات مزایا و مشکلات ازدواج به تازگی استعفا داد رهبر سیاسی.

چگونه به رفع یک دارو رسوایی

دو آزمایشگاه مواد مخدر داروخانه ها’ تکان دهنده جنایات فلج یک دولت در سیستم قضایی و مرز عدالت برای وکلا و مسئولان و هزاران نفر از زندانیان.

فایده 03/04/2020

پول دزدی (La casa de papel): قسمت 4

زندگی بر روی خط هستند به عنوان استاد برنامه شروع به هم باز کردن رمز و دزد باید دفع کردن دشمنان از هر دو در داخل و خارج از بانک مرکزی اسپانیا است.

قهوه و Kareem

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

از مدیر مایکل میل زدن, قهوه, & KAREEM اکشن-کمدی در مورد جعل غیر منتظره اوراق قرضه یکی از چهار حرف توهین در یک زمان. همکاری بازیگران Betty Gilpin RonReaco Lee, اندرو لیسانس و David Alan Grier.

پول دزدی: پدیده

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

این فیلم طول می کشد یک نگاه چرا و چگونه “پول دزدی” موجب موجی از شور و شوق در سراسر جهان برای یک دوست داشتنی گروه از سارقان و خود استاد.

روح سوار رایگان: سواری آکادمی

فصل جدیدی آغاز می شود برای خوش شانس و دوستان خود را به عنوان آنها را ترک Miradero پشت به زندگی و یادگیری در معتبر پالومینو Bluffs, روش سوارکاری آکادمی.

StarBeam

واقعی بچه با ابرقدرت دارای تکنولوژی-wiz بهترین دوست کسی می شود او sidekick. با مرغ رفیق خود را محافظت آنها در شهر ساحلی.

فایده 06/04/2020

بزرگ نشان می دهد نشان می دهد

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

سابق کشتی گیر WWE بزرگ نشان می دهد که از حلقه و آماده برای چالش حتی سخت تر: افزایش سه دختر با همسر خود در فلوریدا.

فایده 07/04/2020

تراس خانه: توکیو 2019-2020: قسمت 3

زندگی در توکیو ادامه می دهد: درب باز و بسته کردن در خانه و اوراق قرضه به دنیا آمد و تست شده است. به عنوان گاوچران زن انگشت خود را طول می کشد گام بعدی حنا در دیدار رقبای جدید.

فایده 09/04/2020

سلام نمره دختر: فصل 2

آنها وارد به دبیرستان, آموزش بازی های آنلاین بازی مبارزه در طول راه. در حال حاضر Haruo آکیرا و دوستان خود را در صورت نهایی خود را در سطح.

فایده 10/04/2020

Brews برادران

این دو estranged brothers همه چیز را می دانیم وجود دارد که در مورد آبجو دم. اگر فقط آنها می دانستند که چیزی در مورد یک خانواده است.

Tigertail

در نیویورک پین-Jui (Tzi Ma) نشان دهنده عشق از خود گذشته و خروج خود را از تایوان که او revisits سال بعد با دخترش آنجلا.

عشق تکرار عروسی

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

در این نوآورانه کمدی رمانتیک در مورد قدرت شانس, نسخه های جایگزین از همان عروسی آشکار به عنوان جک (Sam Claflin) تلاش می کند تا مطمئن شوید که خواهر کوچک خود را به مناسب روز عروسی.

La vie scolaire

در یکی از فقیرترین مناطق پاریس, مشاور مدرسه به خودش را اختصاص داده به کار با دانش آموزان محروم در حالی که در مواجهه با چالش های خود را.

رویداد اصلی

با حمایت از مادر بزرگ او (Tichina Arnold) لئو را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای رسیدن به رویای خود را از تبدیل شدن به یک WWE Superstar. می توانید یک بچه را در حماسه رقبا در حلقه ؟

لا اصل

شناخته شده برای روابط خود را به Chicano خیابان زندگی و هیپ هاپ, Estevan Oriol و آقا کارتون ردیابی سفر خود را از استعداد هنرمندان فرهنگی پیشگامان.

فایده 14/04/2020

Chris D’elia: هیچ درد

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

ایستاده, طنز, بازیگر, نویسنده, و میزبان از تبریک پادکست, Chris d’elia بازده خود را برای آخرین Netflix, کمدی, ویژه, Chris d’elia: بدون درد است.

فایده 15/04/2020

بانک های خارجی

تنگ گره نوجوانی, unearths یک راز به خاک سپرده شد, تنظیم کردن یک زنجیره ای از حوادث غیر قانونی است که طول می کشد آنها را در یک ماجراجویی آنها را هرگز فراموش نکنید.

بی گناهی فایل

بی گناهی فایل می درخشد نور را در ناگفته داستان های شخصی در پشت هشت مورد از محکومیت غیر قانونی که سازمان غیر انتفاعی پروژه بی گناهی و سازمان ها در بی گناهی شبکه کشف و مشغول به کار خستگی ناپذیر برای سرنگونی.

فایده 16/04/2020

Fary: Hexagone: فصل 2

Fary بازگشت به مرحله برای باز کردن احساسات پیچیده خود را در ایمان, رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها beatboxing و مادری خود فرانسه است.

Fauda: فصل 3

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

Doron ensnares تعیین جوان بوکسور که یک ماه به طول ماموریت مخفیانه قرار می دهد این تیم در دنباله از یک رهبر حماس در شین بت را می خواستم لیست.

Mauricio Meirelles: ستاره ای Caos

برزیلی, کمدین Mauricio Meirelles انجام یک شوی ویژه در São Paulo است.

فایده 17/04/2020

ال Dragón: بازگشت از یک جنگجو: فصل 2

یک بمب گذاری در تحقیقات به Héctor سرب بر خواهر خود را به قتل. به عنوان میگوئل برنامه ای برای تولید یک داروی جدید والنتین با استفاده از Chisca به سرقت نمونه.

#blackAF

Kenya Barris و رشیدا جونز ستاره در این خانواده سریال کمدی با الهام از Barris را در زندگی واقعی است.

سرجیو

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

با الهام از یک داستان واقعی, SERGIO یک جارو درام متمرکز در یک مرد تحت فشار قرار دادند به او جسمی و روحی محدودیت به عنوان او را مجبور به مقابله با خود تفرقه انتخاب در مورد جاه طلبی و خانواده و ظرفیت خود را به عشق

Betonrausch

بر اساس رویدادهای واقعی این فیلم نمودار ظهور و سقوط دو املاک و مستغلات کلاهبرداران در آلمان به عنوان آنها در وب خود را از دروغ و فریب.

Legado en los huesos

در این عاقبت به “نامرئی نگهبان” بازرس Amaia Salazar بررسی خودکشی متصل به یک پرونده قتل او قبلا حل در شمال اسپانیا.

زمین و خون (La terre et le sang)

پس از چند دهه با موفقیت در حال اجرا در یک کارخانه اره کشی در Ardennes, استخدام ex-منفی و مجرم جوان گفت: دریافت ناخوشایند بازدید کننده: یک کارتل.

آخرین بچه ها در زمین: Book 2

جک ژوئن پنجم و خنجر مجموعه های خارج برای پیدا کردن گم شده و زامبی خود را اصلاح شهر و شاید — فقط شاید — در نهایت نمره یک صندلی در پشت میز سرد.

فایده 20/04/2020

پخته شده با شاهدانه

سرآشپزها رقابت برای به دست آوردن میزبان و مهمانان ویژه در بالا شاهدانه آشپزی با خود حیله گر با استفاده از برگ گیاه THC تزریق و CBD سس.

نیمه شب انجیل

نقشه کشی در مصاحبه از “دانکن Trussell خانواده ساعت” پادکست این سری انیمیشن به دنبال یک فضای کاستور که سفر به کهکشان در جستجوی معنای زندگی است.

فایده 21/04/2020

Middleditch & Schwartz

Thomas Middleditch and Ben Schwartz خود را به دو شخص کمدی نشان می دهد Middleditch & Schwartz به مخاطبان جهانی در یک مجموعه ای از سه کاملا بداهه Netflix کمدی فوق العاده. هر یک عملکرد است که بر اساس به طور کامل در یک تصادفی مخاطبان پیشنهاد.

فایده 22/04/2020

سیاره پوچی

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

بازیگران دمدمی مخلوقات و مادر طبیعت خودش روایت این علم سری که peeks به زندگی از زمین باور نکردنی ترین حیوانات است.

پیروزی در بیابان

شش زوج با یکدیگر رقابت برای عمل به یک کنترل از راه دور آلاسکا تسلیم اثبات است که اصلح برای زنده ماندن در یک نفس بکر اما ناهموار بیابان.

El silencio del pantano

موفق خونسرد جرم رمان نویس می شود که در یک مورد آدم ربایی در حالی که کشف فاسد روابط بین سیاستمداران و مافیای محلی در والنسیا, اسپانیا.

آفت از Breslau

پس از یک بدن یافت می شود دوخته شده در داخل یک گاو پنهان کردن یک وروسلاو پلیسی کشف یک قاتل است که بازآفرینی an 18th-century “طاعون” از کیفری و مجازات.

سیرک کتاب

برای نزدیک به چهار دهه بی ادعا زن و شوهر کارن و بری ماسون زد سیرک از کتاب LA انجمن فروشگاه که شد یک مرکز محلی, گی جامعه است.

این Willoughbys

متقاعد شده آنها بهتر است بالا بردن خود Willoughby کودکان تخم اب زیر کاه برای ارسال طرح خود را خودخواه پدر و مادر در تعطیلات. خواهر و برادر, سپس سوار خود به خود بالا پرواز ماجراجویی برای پیدا کردن معنای واقعی خانواده است.

فایده 23/04/2020

خانه گل : فصل 3

تاریکی سریال کمدی در مورد یک ثروتمند شهر مکزیک خانواده با اسرار بازده برای فصل 3.

فایده 24/04/2020

پس از زندگی: فصل 2

در مجموعه کوچک ساختگی شهر Tambury کمدی-درام سری شرح زیر می تونی (Ricky Gervais) یک نویسنده برای روزنامه های محلی که زندگی است طرح میتوانست پس از همسرش می میرد از سرطان است.

استخراج

Chris Hemsworth in ‘Extraction’

کریس همسورث در ‘استخراج’ | عکس های اعتباری: Jasin بلند

تایلر با چنگک جمع کردن (Chris Hemsworth) است بی باک بازار سیاه مزدور با هیچ چیز برای از دست دادن زمانی که مهارت های خود را در حال تهدیدی برای نجات ربوده شده از یک زندانی جرم بین المللی خداوند.

ارادتمند Kanan Gill

اندازه گیری زندگی بزرگسالی خود را در برابر اهداف تعیین شده در نامه نوشته شده است به عنوان یک نوجوان به خود آینده خود Kanan گیل takeaways و تیره و در عین حال عجیب روشن است.

فایده 26/04/2020

آخرین پادشاهی: فصل 4

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

به عنوان ادوارد و Aethelflaed spar بیش از آینده Mercia و پدر خود را از ایالات انگلستان Uhtred تلاش می کند برای بازیابی از دست رفته خود را نخستزادگی.

فایده 27/04/2020

هرگز به من همیشه

یک coming-of-age سریال کمدی در مورد زندگی مدرن نسل اول سکس دختر نوجوان با الهام از Mindy Kaling خود در دوران کودکی است.

فایده 29/04/2020

نادیا زمان غذا خوردن

در این پخت و پز نشان می دهد, نادیا حسین, خدمت, خوشمزه, میانبر حیاتی تشکیل دهنده و سریع مورد علاقه های شما — مناسب برای زمان امروز-بسته خانواده.

فوق برنامه

فوق یک داستان از دانش آموزان دبیرستانی که تبدیل به درهم در یک سری از درگیری ها و حوادث است که چالش ارزش های انسانی و اخلاق است.

فصل تابستان

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

الهام گرفته شده توسط Federico Moccia کتاب های این مجموعه عبارتند از تابستان که مشتاق به ترک شهر کوچک و دیدن جهان به عنوان او در دیدار آل یک موتورسوار.

راز عشق

این مستند به شرح زیر تری و پت بازگشت به زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات نمود از طریق حرفه ای خود را در شیکاگو زندگی می کند آینده خود را محافظه کارانه خانواده و دست و پنجه نرم کردن با اینکه آیا یا نه برای ازدواج.

قتل ها به Mercy: این Cyntoia قهوه ای داستان

پس از 16 سال Cyntoia قهوه ای محکوم به زندگی در زندان سوالات در مورد گذشته فیزیولوژی و قانون خود تماس بگیرید و گناه او را زیر سوال.

فایده 30/04/2020

قربانیان’ بازی

New April releases on Netflix: ‘Money Heist’ season 4, Chris Hemsworth’s ‘Extraction’, and more

پس از کشف جدا خود دختر با لینک مرموز قتل پزشکی قانونی کارآگاه با سندرم اسپرگر رنج می برد خطرات همه چیز برای حل این مورد.

جنگل عشق: برش عمیق

هیچ چیز را به عنوان آن به نظر می رسد هنگامی که یک کاریزماتیک conman و مشتاق فیلم خدمه مشغول به زندگی دو زخم عاطفی زنان است.

سرشار از عشق (Ricos de Amor)

کار ناشناس در غنی بابا این شرکت برای تست خود شایستگی Teto می افتد برای پائولا و به او می گوید او فقیر یک دروغ است که چرخش خارج از کنترل.

خطرناک نهفته است

پس از از دست دادن او از waitressing کار کتی فرانکلین طول می کشد یک کار به عنوان یک سرپرست به یک ثروتمند مرد مسن در وسیع خالی شیکاگو و مستغلات. دو رشد می کنند اما زمانی که او به طور غیر منتظره دور می گذرد و نام کتی خود را به عنوان تنها وارث او و شوهرش آدم کشیده به یک وب پیچیده ای از دروغ و فریب و قتل است.

دست خوش پیشامد میشه اژدها

اژدها در منو به عنوان خدمه از بالون Quin زازا مجموعه را در یک شکار. اگر آنها موفق خالی معده خواهد بود که دست کم از نگرانی های خود را.

به زودی

دایره بازی

بود به خودتان یا شخص دیگری ؟ بازیکنان باید انتخاب کنید در حالی که در تعقیب یک جایزه نقدی در زمانی که این نشاط استراتژیک خود را در رقابت نشان می دهد می آید به فرانسه.

ARASHI خاطرات: سفر – Epsiode 5 و 6

بیست سال پس از اولین خود را پیوستن به معشوق اعضای Arashi در یک سفر جدید به عنوان آنها نمایش گذاشتن زندگی خود استعداد و هدیه به جهان است.

پادشاه: پادشاه ابدی

کره جنوبی نشان می دهد که به شرح زیر کره ای امپراتور لی گون که تلاش می کند به درب به یک جهان موازی که در باز شد توسط شیاطین و یک کارآگاه است که تلاش می کند برای محافظت از مردم و او را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید