اخبار و تحلیل | جدید, حوادث, یک تغییر پویا همراه هند و چین مرز

یک قابلیت بیشتری توسط هند به گشت تا به خط کنترل واقعی (LAC) همراه با به طور فزاینده ای قاطعانه چینی وضعیت دامن زدن تنش جدید در امتداد مرز با توجه به ارشد سابق هند در افغانستان ،

هندی و چینی نیروهای درگیر شده اند در چهار عنوان بسیاری از حوادث در هفته های اخیر در امتداد undefined لاک. روز دوشنبه رسانه های دولتی چین گفت: مردم و ارتش آزادی بود “محکم کردن کنترل” در یکی از flashpoints در Galwan ولی در بخش غربی و پس از آن متهم هند از “یک جانبه” تغییر وضع موجود توسط “ساخت و ساز غیر قانونی”. یک ساخت نیز گزارش شده است که در Demchok در Ladakh.

به طور جداگانه نیروهای نظامی از هر دو طرف درگیر در جنگ با مشت که منجر به آسیب های زیر عوض کردن حوادث در مارس 5 در نزدیکی Pangong Tso دریاچه در شرق لاداخ و در 9 مه در Naku لا در شمال هند. فرمانده ارتش ژنرال Manoj Naravane گفت: در 14 ماه مه دو رویداد مربوط نمی شود و وجود داشته است “رفتار پرخاشگرانه و جراحات جزئی در هر دو طرف”. هر دو طرف از دیگر درگیر در این دو نقطه.

هیچ نقض فضای هوایی در Pangong Tso دریاچه: IAF

رو کردن حوادث رخ می دهد به طور معمول در ماه های تابستان زمانی که هر دو طرف قادر به بیشتر گشت تا به مربوطه برداشت از لاک. دقیق پروتکل ها در محل برای نیروهای نظامی برای رسیدگی به حوادث. با توجه به 2005 پروتکل روش برای اجرای اعتماد سازی اقدامات نه “باید استفاده از زور یا تهدید به استفاده از زور” و “هر دو طرف باید با یکدیگر با ادب و خودداری از هر گونه اقدامات تحریک آمیز”.

2013 مرز دفاع افغانستان گفت: گشت “نباید به دنبال و یا دم گشت از طرف دیگر در مناطق که در آن هیچ درک مشترک” از لاک. آن نامیده می شود برای هر دو طرف به “حداکثر خویشتن داری خودداری از هر گونه اقدامات تحریک آمیز و نه با استفاده از زور یا تهدید به استفاده از زور علیه طرف دیگر” در صورت آف.

“با بیشتر تشدید گشت زنی در هر دو طرف فضای باز در دسترس منقبض شده است تا چهره به چهره شرایطی رخ خواهد داد; آنچه متفاوت است این است تهاجمی به شیوه ای که در آن چینی نیروهای رفتار و مانع هندی نیروهای گشت” گفت: Ashok Kantha, سفیر چین از سال 2014 تا 2016. Jostling و جنگ با مشت شد و دلیلی برای نگرانی از آنجا که آنها می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته و یا تشدید, او گفت:. “وجود دارد یک بزرگتر که الگوی چینی در حال تبدیل شدن بیشتر قاطعانه در به دنبال ادعاهای ارضی خود را در رقابت مناطق اتفاق می افتد که هر دو در جنوب دریای چین و در کنار هند و چین مرز.”

هند شده است به ارتقاء زیرساخت های آن در امتداد مرز در نتیجه اجازه می دهد نیروهای گشت با عمق بیشتر و فرکانس به مناطق که در آن چینی بودند موجب مطلوب زمین و زیرساخت های بهتر تاسیس مکرر حضور. که در حال حاضر به چالش کشیده است.

در ماه دسامبر سال 2022 تمام 61 استراتژیک جاده ها در امتداد مرز در سراسر آروناچال پرادش, جامو و کشمیر, هند, Uttarakhand و هیماچال پرادش تکمیل خواهد شد اضافه کردن به 3,417 متر در طول.

بر روی زمین پویا

این حوادث با احتمال بیشتری سوخت توسط on-the-زمین پویا از دیگر عوامل ژئوپولیتیک یا تنش مانند هند محکم از سرمایه گذاری مستقیم خارجی از چین و یا COVID-19 pandemic گفت: Gautam Bambawale بود که سفیر هند به چین از سال 2017 تا 2018.

“من نمی بینیم ارتباط بین سرمایه گذاری مستقیم خارجی سفت و وقوع این حوادث آن کار نمی کند که راه” او گفت:. “چه اتفاق می افتد این است که هر دو طرف در حال گشت زنی به شدت بیشتر است. به عنوان یک نتیجه از آن است که بیش از احتمال زیاد است که شما اجرا خواهد شد به هر یک از دیگر به دلیل اتصال بهتر و جاده ها در هر دو طرف است.”

روشن برداشت از لاک می تواند کمک کند اما چین این روند متوقف شده. “آنها می ترسند این لاک را تبدیل به مرز” آقای Bambawale گفت. “نظر ما این است که ما لازم نیست که به مذاکره یک خط مشترک اما مذاکره یک خط است که آنها عبور نمی کند و خط دیگر که ما نمی صلیب.”

اگر تاکتیکی ضرورت در حال رانندگی حوادث اخیر می تواند آنها را استراتژیک عواقب گفت: Zorawar Daulet سینگ مکمل همکار در موسسه چینی مطالعات. “هند به دنبال بازگرداندن تعادل به حدی است که ممکن است داده های پایدار مزایای استفاده از زمین و تدارکات در طرف چینی با ایجاد جاده و هوایی اتصال به لاک,” او گفت:. “PLA است rattled توسط این. با هر دو طرف در حال حاضر مشغول به جلو و سیاست های خود را متقاعد حق به انجام این کار باعث می شود مواد منفجره مخلوط.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید