Nitish متعهد دیجیتال نظرسنجی از مراکز قرنطینه

در میان گزارش از کارگران مهاجر برگزاری تظاهرات در مراکز قرنطینه در بیهار در برابر فقدان امکانات اولیه و مواد غذایی وزیر Nitish کومار در روز جمعه انجام دیجیتال نظرسنجی از 20 مرکز در 10 ولسوالی. او از مهاجران در مورد امکانات در مراکز و اعتراض به آنها را به استفاده از نبوغ و مهارت های خود برای توسعه دولت است.

تعامل با مهاجران در مراکز قرنطینه در غرب Champaran شرق Champaran, دربنگا, شئوهر, سیتمرهی, Purnea, Madhepura, Rohtas, Gaya و بگوسری ولسوالی آقای کومار گفت: آنها برای حفظ اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. او کارگردانی مقامات برای ایجاد یک پایگاه داده از مهاجران با توجه به مهارت های خود را برای ارائه شغل آنها را در اینجا.

در ضمن بحار را توسعه روستایی اداره, منشی, Arvind Kumar چودری گفت که این گروه تصمیم گرفته بود به استخدام MGNREGA کارگران برای مدیریت سیل با این نسخهها کار که شروع کرده اند از هفته اول ماه مارس. به عنوان بسیاری از 3.5 میلیون کارگر باید به دنبال شغل تحت MGNREGA از تاریخ 1 آوریل سال جاری به بالاترین سطح در یک دهه به گفته مقامات. این رقم برای مدت مشابه در سال گذشته مالی بود 1.8 لاخ.

خجالت

ویدئوها از کارگران مهاجر در اعتراض بیات مواد غذایی و عدم وجود امکانات اولیه و آب آشامیدنی در مراکز قرنطینه رفته بود ویروسی در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر باعث یک آبروریزی برای دولت است.

نزدیک به 7 لاخ مهاجران در حال حاضر قرار دارد در مورد 7,800 قرنطینه مراکز در دولت است. روز جمعه نزدیک به یک لاخ بیشتر وارد در مناطق مختلف در قطار و اتوبوس. دولت ساخته شده است که ترتیبات به ارائه سه وعده شیر برای کودکان, یک سطل لیوان و ماسک در مراکز اما مهاجران در حال حاضر در اعتراض به بی ادب رفتار مقامات. در برخی از مراکز این کارگران گرفتار در دوربین رقص نوشیدن و حتی سیگار کشیدن آنچه در ظاهر به حشیش.

Tejashwi انتقاد شدید دولت.

“بیهار دولت شده است در معرض به عنوان مهاجران داده می شود مورد ضرب و شتم, برنج, نمک و فلفل به نام غذا” ادعا رهبر مخالفان دولت در مجلس Tejashwi Yadav. “آنها مانند زندانیان و نه به عنوان قربانیان طولانی مدت, مستند,” او گفت:.

“همه ادعا در مورد مواد غذایی و امکانات ساخته شده با یک چشم و در انتخابات آینده است. در غیر این صورت چرا باید رسانه ها متوقف شود از ورود به مراکز قرنطینه؟”

مجمع انتخابات در بیهار در حال برنامه ریزی برای ماه اکتبر-نوامبر این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید