NLCIL مجموعه ضد عفونی تونل در Neyveli

بخش تعهد عمومی (PSU) NLC هند با مسئولیت محدود (NLCIL) کوچک تا اقدامات پیشگیرانه برای دفع COVID-19 با نصب ضد عفونی تونل در سه مکان – طاق دروازه, نیروگاه حرارتی – II توسعه و Neyveli جدید پروژه قدرت حرارتی (NNTPP).

با توجه به NLCIL رسمی “ضد عفونی تونل ساخته شد در خانه با استفاده از مواد موجود در ایستگاه های قدرت. کارکنان و قرارداد کارگران گزارش وظیفه باید به تصویب از طریق 20-پا تونل طولانی که در آن چند نازل اسپری محلول هیپوکلریت سدیم به ازای هر 1 ppm (قسمت در میلیون) و برای 10 ثانیه. یک مخزن آب با ظرفیت 800 لیتر است که متصل به تونل اسپری 50 لیتر مواد ضد عفونی کننده در هر ساعت.”

NLCIL آغاز مراحل ساخت مشابه ضد عفونی تونل در واحدهای دیگر. به عنوان این مدل یافت شده است کار با موفقیت آن برنامه ریزی شده است برای ساخت شبیه تونل برای نصب و راه اندازی در تمام معادن بيمارستانهای عمومی و اصلی دروازه ورودی به این شهرستان برای بهره مندی از کارکنان قرارداد کارگران و ساکنان محلی است.

NLCIL نیز بوده است مراقبت از درون دولت کارگران مهاجر مستقر در آن معادن و پروژه های دیگر از آنجا که مستند به اجرا در آمد. PSU انجام سه کمپ پزشکی به صورت بین دولت کارگران مهاجر و سرپرستان مربوطه خود را در اردوگاه های کار.

پزشکی اردوگاه برگزار شد در NNTPS معادن – من یک پروژه و معادن II در Neyveli بهره 1,141 کارگران و سرپرستان. شبیه اردوگاه های برنامه ریزی شده برای کارگران درگیر در outstation پروژه های در NUPPL Ghatampur (اوتار پرادش), Talabira (Odisha), MADONNA (Tuticorin) رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید