هیچ کیفری برای رسیدگی به تاخیر در صندوق اندیش مشارکت در مستند

رسیدگی نباید آغاز برای وضع مالیات از کیفری خسارت در صورت تاخیر در پرداخت از صندوق اندیش کمک و یا اداری حق عضویت برای هر دوره در طول COVID-19 مستند به این تاخیر و بدون مردانه rea کارفرما, کارکنان اندیش صندوق سازمان گفت: در اطلاع رسانی به همه دفاتر خود در سراسر کشور است.

این EPFO مرکزی گفت: موسسات تحت پوشش این EPF و MP قانون 1952 مضطرب هستند و نه قادر به عملکرد به طور معمول با توجه به تمدید مستند اعلام شده توسط دولت برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

“با توجه به دشواری های مواجه شده توسط این موسسات در موقع واریز سهم در طول دوره مستند با توجه به عملیاتی و اقتصادی دلایل آن آشکار است که چنین تاخیر و بدون مردانه rea یا مقصر دولت از ذهن کارفرما” اطلاع رسانی گفت: با اشاره به دادگاه عالی داوری در مک لئود راسل هند با مسئولیت محدود در مقابل RPFC در سال 2014 و بعد از آن مجددا در یک مورد دیگر از دستیار PF کمیسر در مقابل مدیریت RSL پارچه.

“در نتیجه تاخیر در واریز سهم در طول دوره از مستند اعلام کرد از نظر بلایای قانون مدیریت سال 2005 را نمی توان به هر مقصر دولت از ذهن کارفرما و نمی خواهد بنابراین جذب مفاد Sec 14B از EPF عمل” آن را گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید