هیچ RTI جلسات در 21 کمیسیون در طول مستند

از 29 اطلاعات کمیسیون در کشور 21 نیست برگزاری هر جلسه در طول سه فاز COVID-19 مستند. تنها هفت کمیسیون ترتیبات ساخته شده را به امور فوری و یا کسانی که مربوط به زندگی و آزادی یک تجزیه و تحلیل توسط Satark Nagrik Sangathan و مرکز حقوق صاحبان سهام مطالعات منتشر شده در چهارشنبه.

مرکزی و وزارت امور خارجه و اطلاعات در کمیسیون در حال نهایی استیناف بدن تحت حق دسترسی به اطلاعات, قانون سال 2005 و موظف به حفاظت و تسهیل این حق است.

در این گزارش اشاره کرد که اطلاعات در مورد اقدامات امداد مانند جیره حقوق بازنشستگی و خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین به عنوان هزینه از بودجه عمومی مانند ساعت مراقبت و رئیس وزیر کمک های مالی باید تلقی ضروری در طول بیماری همه گیر. “بدون در دسترس بودن اطلاعات این برنامه برسد در نظر گرفته شده بهره مند” آن هشدار داد.

“در حالی که در میان یک بیماری همه گیر از آن است که معقول و منطقی به انتظار برخی از تاخیر در پردازش اطلاعات درخواست کمیسیون باید کناره گیری خود را قانونی نقش مهمی در حصول اطمینان از دسترسی به اطلاعات ویژه مرتبط با تحویل کالاهای ضروری و خدمات گفت:” این گزارش اضافه کرد که با توجه به امکان مکرر مستندات و اختلال در طول چند ماه آینده و احتمالا سال, اطلاعات, کمیسیون باید شروع به استفاده از گزینه های دیگر از جمله جلسات از طریق تلفن و تصویری در مورد فیزیکی جلسات امکان پذیر نیست.

این کمیسیون که برگزاری جلسات به عنوان 15 مه بودند مرکزی کمیسیون اطلاعات (CIC) و کسانی که در ایالت آروناچال پرادش, Chhattisgarh, هاریانا و Telangana. این مانیپور پنجاب و راجستان کمیسیون تنها شنیدن مسائل فوری و یا کسانی که مربوط به زندگی و آزادی بر اساس این گزارش.

این کمیسیون در Jharkhand و تریپورا بودند از بین رفته به عنوان تنها کمیسیون خود را تکمیل tenures در طول مستند دوره است. چهار کمیسیون های دیگر — در بحار گوا راجستان و اوتار پرادش — بودند عملکرد بدون یک رئیس. وب سایت کمیسیون در Bihar, Madhya Pradesh و Nagaland بودند غیر قابل دسترس در طول مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید