هیچ وقت به مرگ: James Bond انتشار فیلم را به عقب رانده و هفت ماه در میان coronavirus

جهانی آزادی جدید فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ بود به تعویق افتاد و در روز چهارشنبه با هفت ماه در میان coronavirus اختلال است که بسته سینما در چین و باعث گسترده سردرد برای دیگر تولیدات هالیوود.

انتشار دانیل کریگ آخرین تفرج به عنوان مامور 007 در حال توزیع در سطح بین المللی توسط Universal Pictures خواهد شد به تعویق افتاد از شروع از آوریل تا نوامبر تولید کنندگان گفت.

“پس از بررسی دقیق و ارزیابی کامل از جهانی تئاتر, بازار, آزادی هیچ وقت به مرگ خواهد شد به تعویق افتاد تا نوامبر سال 2020″ ارسال در مقام James Bond حساب توییتر گفت.

ارسال شده بدون اشاره خاص به کروناویروس اما شرح زیر گزارش در سرگرمی تجارت رسانه ها در هفته گذشته از لغو برنامه, برای فیلم فرش قرمز اکران در چین, هالیوود, بزرگترین بازار های خارج از کشور.

 

سینما بسته شده اند و در چین از ماه ژانویه و کشورهای دیگر از جمله ژاپن و کره جنوبی و بخش هایی از ایتالیا نیز بسته شدن تئاتر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پیوند حق رای دادن است که یکی از فیلم دنیای پر سود ترین, با 2015 را Spectre raking در $880 میلیون دلار در گیشه سراسر جهان در حالی که Skyfall 2012 فروش بیش از 1 میلیارد دلار در سطح جهان است.

هیچ وقت مردن هزینه حدود 200 میلیون دلار تولید شد و با توجه به باز کردن در سینما از مارس 2 پس از یک برتر جهان در لندن در مارس 31.

James Bond تعویق افتادن دنبال coronavirus اختلالات به فیلمبرداری جدید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و تاخیر در انتشار متحده در چین است.

 

یک برنامه ریزی سه هفته شوت در ونیز ایتالیا برای تام کروز فیلم جدید Mission: Impossible فیلم به تعویق افتاد هفته گذشته با توجه به شیوع و تولید کنندگان از CBS television رقابت های جهانی نشان می دهد شگفت انگیز مسابقه در هفته گذشته گفت: آنها تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق فیلمبرداری از یک فصل جدید است.

James Bond فن سایت هم نوشته شده را به استودیو پخش این فیلم در این هفته نشستی را برای تاخیر.

“با کروناویروس رسیدن به همه گیر وضعیت آن زمان برای قرار دادن بهداشت عمومی فوق بازاریابی انتشار برنامه ها و هزینه لغو تبلیغات رویدادها” فن سایت MI6-HQ.com نوشت: در نامه سرگشاده ای.

“ما همه منتظر بیش از 4 سال برای این فیلم است. چند ماه دیگر نمی خواهد صدمه به کیفیت فیلم و تنها به کمک جعبه-دفتر دانیل کریگ نهایی هورا” نامه اضافه شده است.

چهارشنبه پست گفت: این فیلم در حال حاضر خواهد شد منتشر شده در بریتانیا در نوامبر 12 و در ایالات متحده در نوامبر 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید