کره شمالی آتش سوزی 2 کوتاه برد موشک

کره شمالی اخراج آنچه به نظر می رسد دو کوتاه برد بالستیک موشک به اقیانوس و در کنار ساحل شرقی روز یکشنبه آخرین سراسیمگی از راه اندازی کرد که کره جنوبی تقبیح عنوان “نامناسب” میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

دو “کوتاه برد پرتابه” راه اندازی شد از ساحلی ونسن در منطقه و پرواز 230 متر در حداکثر ارتفاع 30 متر و کره جنوبی را ستاد مشترک گزارش شده است. “در یک وضعیت که در آن کل جهان در حال تجربه مشکلات با توجه به COVID-19 این نوع نظامی عمل توسط کره شمالی بسیار نامناسب و تماس با ما به صورت فوری متوقف کنید,” کره جنوبی JCS در بیانیه ای گفت: با توجه به Yonhap news agency.

ژاپن وزارت دفاع گفت: آنها در ظاهر به موشک های بالستیک و آنها نمی زمین در خاک و یا آن منطقه انحصاری اقتصادی است. آنها خواهد بود هشتم و نهم موشک های راه اندازی در چهار دوره از آزمون در این ماه به کره شمالی نیروهای نظامی و شبه نظامیان معمولا شخصا نظارت کیم جونگ سازمان ملل متحد.

تعداد بی سابقه ای

خواهد بود که اکثر موشک تا کنون اخراج در یک ماه توسط کره شمالی با توجه به چوب خط حساب کردن با روغن پنبه محقق ارشد در جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش. “آمدن این در اوایل سال تنها زمان ما دیده ایم این آزمون غالبا شد در سال 2016 و 2017 که هر دو بزرگ شد سال برای کره شمالی برنامه موشکی,” او گفت در توییتر.

همه این موشک تا کنون در این سال شده اند کوچک و کوتاه برد سلاح های مانند KN-24 اخراج طول تاریخ و زمان آخرین راه اندازی 21 مارس است.

‘سلاح های استراتژیک’

اما آقای کیم هشدار داده است که کره شمالی در حال توسعه یک “سلاح استراتژیک” به پرده برداری کرد در این سال با تحلیلگران گمان می کنند که این می تواند یک جدید دوربرد موشک های بالستیک و یا یک زیردریایی قادر به راه اندازی چنین موشک.

شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه نوار کره شمالی از آزمایش موشک های بالستیک این کشور بوده است به شدت تحریم بیش از آن موشک و سلاح های هسته ای برنامه.

این ماه نظامیان انجام شده و با وجود یک مرز مستند و قرنطینه اقدامات اعمال شده در کره شمالی در تلاش برای جلوگیری از شیوع COVID-19.

کره جنوبی و ایالات متحده به تعویق افتاد برخی از تمرینات نظامی مشترک به دلیل شیوع کروناویروس در کره جنوبی.

از لحاظ سیاسی و اقتصادی منزوی کره شمالی گزارش نشده هر مورد تأیید هر چند برخی از کارشناسان خارجی ابراز شک و تردید.

در گذشته کره شمالی به طور معمول انجام نظامیان از جمله آزمون از آن موشک های بالستیک, در ماه مارس به عنوان زمستانی تبدیل آب و هوا گرمتر است. برای دو سال گذشته از آن اجتناب بود مانند فصل بهار راه اندازی میان denuclearisation مذاکرات با آمریکا

کسانی که مذاکرات را پس از متوقف شده و این ماه را رشته ای از آزمون ها و نظامیان به نظر می رسد با هدف تاکید کره شمالی به بازگشت به یک سخت تر از خط سیاست گفت: Ankit پاندا, یک عضو ارشد در واشنگتن مستقر در فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

“وجود دارد یک عنصر از طرح یک کسب و کار-به عنوان-تصویر معمول در میان COVID-19 وضعیت, اما من فکر می کنم این مهم است.” “این تست را اجازه می دهد کیم جونگ سازمان ملل متحد نشان می دهد که او را چسبیده به خط مشی او گذاشته در دسامبر 2019.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید