در حال حاضر احساس ‘متفاوت’ در مورد معامله تجارت با چین می گوید: رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن

پس از دوبله به عنوان تاریخی توسط او رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او در حال حاضر احساس می کند ‘متفاوت’ در مورد معامله تجارت او امضا شده با چین در اوایل این سال است.

او گفت: این در حالی است که یک بار دیگر تخلیه گاز سرخوردگی خود را با پکن رهبری آن را متهم اجازه coronavirus گسترش یافته است.

تا روز شنبه بیش از 92,000 آمریکایی را کشته و 1.5 میلیون آزمایش مثبت برای coronavirus است که در سطح جهان کشته در اطراف 3,20,000 مردم است.

 

ایالات متحده و چین تا به حال یک قرارداد امضا شده در ماه ژانویه به پایان خود 22-ماه-تجارت مدت جنگ که در طی آن دو کشور سیلی tit-for-tat افزایش تعرفه بر روی محصولات به ارزش نزدیک به یک و نیم تریلیون دلار است.

زیر آن پکن توافق برای افزایش خرید خود را از ایالات متحده کالا توسط 200 میلیارد تومان در 2020-2021.

“من احساس می کنم متفاوت در حال حاضر در مورد معامله که از من سه ماه پیش” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه کابینه در کاخ سفید است.

“خواهیم دید چه همه اتفاق می افتد اما از آن شده است بسیار ناامید کننده وضعیت. بسیار ناامید کننده ترین چیزی که اتفاق افتاده با چین به دلیل طاعون در جریان است و قرار نیست اتفاق می افتد و این می تواند متوقف شده است,” او گفت:.

آقای ترامپ گفت: او بسیار هیجان زده هنگامی که معامله تجاری با چین به امضا رسید.

“اما هنگامی که این ویروس در آمد هنگامی که طاعون که من نام آن در آمد به من گفت: چگونه آنها اجازه دهید که اتفاق می افتد ؟ و چگونه آن را به رفتن نیست به بخش های دیگر از چین ؟ چرا که آنها آن را بلوک از ترک ووهان? اما آنها نمی جلوگیری از آن از رفتن به سایر نقاط جهان از جمله ایالات متحده است. این است که چرا ؟ پکن وجود ندارد. جاهای دیگر ندارد و آن را,” او گفت:.

آقای ترامپ نیست پاسخ به سوالات در اقدامی تلافی جویانه در برابر چین است.

در ضمن بالا سناتورهای آمریکایی ادامه داد: به فشار دولت که قوانین تعامل با چین نیاز به تغییر پست-coronavirus.

“همانطور که می دانیم آنها به هر طریقی این ویروس در آمریکا و جهان با کلاسیک خود را کمونیست پوشش و فریب ادامه داد: تبلیغات انتخاباتی هزینه در حال حاضر بیش از 90,000 آمریکا زندگی 35 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل خود تا کنون” سناتور مارتا McSally گفت: در کنگره شنوایی.

“ما نمی دانیم که بیمار صفر است آنها را نابود نمونه آنها سکوت, پزشکان, آنها لگد روزنامه نگاران آنها نهفته بین المللی سفر به دانه این و خود را بی پروا رفتار همچنان به ریشه همه این” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه از coronavirus اقتصاد آمریکا پرتاب شده به رکود اقتصادی; بیش از 36 میلیون نفر از مردم از دست داده اند کار خود را — بدترین تا کنون پس از قرن گذشته را رکود بزرگ.

 

بسیاری از ایالات آمریکا در حال حاضر شروع به باز کردن پس از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم.

تخمین محافظه کارانه آن را در چندین محله برای اقتصاد به عقب بر گردیم در مسیر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته چند هفته است تراوش اعتماد به نفس است که اقتصاد خواهد بود و در مسیر بازگشت در سال آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید