NSCN (IM) انتقاد شدید مانیپور حرکت به تغییر آن اردوگاه به Nagaland

ملی سوسیالیست شورای Nagalim بهتر شناخته شده به عنوان Isak-Muivah جناح سوسیالیست ملی شورای Nagaland است ناودان مانیپور دولت به دنبال تغییر آن به اردوگاه مجاور Nagaland.

اکثر اعضای NSCN (IM) از Tangkhul جامعه ساکن Kamjong و Ukhrul منطقه از مانیپور اما گروه افراطی آن صلح ستاد نزدیکی دیمپور در Nagaland.

این مانیپور دولت روز چهارشنبه به درخواست وزارت امور را NSCN (IM) بلافاصله تخلیه “غیر مجاز” اردوگاه “قارچ” در دولت است.

در این نامه مانیپور رئیس, منشی, J. Suresh ببو ذکر نمونه هایی از سازمان های جامعه مدنی ارائه کمک به NSCN (IM) کادر در چنین اردوگاه هایی در Chandel و Senapati مناطق. او همچنین اشاره کرد که آتش بس امضا با ساز و برگ در سال 1997 نه گسترش به مانیپور.

در واکنش به این حرکت NSCN (IM) اصرار داشت که “Indo-نگا آتش بس” و روند صلح “را پوشش می دهد همه نگا سرزمین. یکی از ساز و برگ به اهداف وحدت همه نگا-ساکنان مناطق مانیپور آسام آروناچال پرادش و میانمار علاوه بر Nagaland.

“این روح هدایت کرده است که 22 سال از هند و نگا سیاسی ایران در سراسر. این درک متقابل و احترام است که انجام مذاکرات در این دور” گفت: بیانیه صادر شده از ستاد.

این NSCN (IM) نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در مانیپور اجتماعی مبتنی بر سازمان های خود را برای بی امان “کینه توز” مبارزات در برابر آن و Nagas به طور کلی در زمانی که جهان به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

“این مانیپور دولت و رهبران سیاسی از دولت باید احتیاط و مهار خود را از دادن هر گونه غیر مسئولانه بیانیه به تحریک Nagas” این NSCN (IM) گفت: امیدوار روند صلح را پایدار صلح به شرق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید