اعداد نشان می دهد که زنان کریکت سریع به دست آوردن محبوبیت

Biju جورج زیر اخیر زنان T20 جام جهانی نزدیک است. که نبود تعجب آور به عنوان او بوده است فیلدینگ مربی تیم هند تا همین اواخر.

Biju هر چند مبهوت به می دانم که همه دوستان خود را در زادگاه خود از تریواندروم نیز در حال تماشای این رویداد بزرگ در استرالیا برگزار می شود. او در برای بزرگتر ‘شوک’ هنگامی که ICC منتشر بینندگان آمار و ارقام این مسابقات: آن را تماشا ترین ICC رویداد پس از 2019 مردان ODI جام جهانی. در سراسر کانال های دیجیتال وجود دارد 5.4 میلیارد نمایش از هند به تنهایی.

همچنین بخوانید: ICC راه اندازی کمپین برای ترویج کریکت زنان

هند طرفداران بودند در یک ناامیدی در فینال هر چند که زنان در آبی شد, جامع مورد ضرب و شتم توسط میزبان. که مسابقه را تماشا شد بیش از 86,000. در میان آنها بود سابق هند seamer Snehal Pradhan. “هر دو کریکت استرالیا و ICC سزاوار اعتبار برای ساخت این جام جهانی یک موفقیت بزرگ است,” او گفت: هندو. “اگر من تعجب نیست که آن را تبدیل به یک ضربه بزرگ در تلویزیون من که اصلا انتظار آن را تبدیل به ICC دوم-تماشا ترین رویداد است.”

Snehal گفت کریکت استرالیا به حال انجام بسیاری از کار بر روی زمین در حالی که ICC ترویج جام جهانی از طریق آن سیستم عامل های دیجیتال هست. “این جام جهانی بود بیشتر ثابت می کند که زنان کریکت است که به سرعت در حال افزایش محبوبیت” او گفت:.

Biju نمی تواند توافق کرده اند بیشتر است. “زمانی که من عضو ستاد پشتیبانی از تیم های بسیاری از دوستان من حتی نمی دانند که ما تا به حال یک تیم ملی,” او گفت:.

همچنین بخوانید: سرمقاله | زنان قدرت: در ICC زنان T20 جام جهانی

“هند از رسیدن به فینال در سال 2017, جام جهانی, سوار بر Harmanpreet Kaur شگفت آور نوبت در مقابل استرالیا در نیمه نهایی است که البته دلیل اصلی برای تغییر در ثروت برای زنان کریکت در اینجا.

“ما همچنین باید از دادن اعتبار به بهبود کیفیت در سراسر تیم های بین المللی.”

فقط کنجکاو!

Snehal گفت: یک زمان وجود دارد زمانی که مردم استفاده می شود به تماشای یک مسابقه در هند فقط از روی کنجکاوی.

“سال پیش من تا به حال بازی یک بازی در مقابل یک خانه کامل در راجکوت اما اکثر تماشاگران وجود دارد فقط برای دیدن چگونه دختران بازی کریکت,” او گفت:. “این است که دیگر مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید