NZ مقابل IND تست دوم | هند اخراج نیوزیلند برای 235 مصرف باریک اول-نوبت منجر

Seamer محمد شامی در زمان 4-81 و Ravindra Jadeja ادعا شگفت آور گرفتن به هند یورش برده و دوباره به دوم و نهایی آزمون در مقابل نیوزیلند در روز یکشنبه با رد میزبان برای 235 برای آوردن چای در روز دوم.

کایل Jamieson ارائه برخی از rearguard مقاومت با یک ریگ 49 و او آخرین حلقه به سقوط به عنوان گردشگران در زمان بلند و باریک اول-نوبت منجر هفت اجرا می شود که نگاه بسیار بعید است زمانی که بازی آغاز شده و در Hagley بیضی شکل است.

در حال حاضر با نتیجه 1-0 در سری بعد از یک thumping 10 ویکت شکست در ولینگتون و تحت فشار پس از نهایی جلسه حلاجی سقوط در یک روز و هند نیاز به چیزی خاص را به عقب بر گردیم به بازی.

 

خود را پرتاب کنندگان ارائه آن توسط شلیک برای اولین بار در این تور پاره از طریق نیوزیلند بالا سفارش در اولین جلسه و تصفیوی دم در دوم.

نیوزیلند تا به حال از سر گرفته و در 63 بدون از دست دادن, به دنبال, به دندانه دار کردن یک سناتور هند اول-نوبت 242 اما از دست همه 10 ویکت برای علاوه بر این از فقط 172 اجرا می شود.

Umesh Yadav celebrates after taking a catch to dismiss New Zealand's Ross Taylor

Umesh Yadav جشن پس از گرفتن گرفتن به اخراج نیوزیلند راس تیلور | عکس های اعتباری: ایسنا

 

Seamer Jasprit Bumrah در زمان 3-62 چرخش-بولینگ همه طفیلی Jadeja تن به تن با یک زن و شوهر از درها در حالی که Umesh Yadav کردم نشان می دهد نورد با حلقه تام Blundell (30) در اول 20 دقیقه از بازی.

درب بازکن تام Latham موفق به رسیدن به 17th, تست نیم قرن و از بالا به ثمر رساند به سمت خانه با 52 قبل از ترک یک شامی تحویل که سرمازده در به سر و صدا پای او را از بیخ و بن.

نیل واگنر نیز متوقف سرخپوستان با یک مبارزه 21 اما شامی او را بیش از حد زمانی که Jadeja در عمق میدان پریدم به هوا و کنده یک توپ از آسمان که نگاه به مقصد مرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید