اوباما ظهور به عنوان مرکزی رقم در سال 2020 ریاست جمهوری

نزدیک به هشت سال بعد از او گذشته بود در انتخابات, باراک اوباما در حال ظهور است به عنوان یک شکل مرکزی در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

دموکرات ها در حال مشتاقانه استقبال از آقای اوباما به عنوان یک سیاسی wingman برای جو بایدن که صرف نظر توسط سمت خود به عنوان معاون رئیس جمهور. آقای اوباما باقی مانده حزب محبوب ترین شکل به خصوص با رای دهندگان و جوان دموکرات و آقای بایدن را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در حال برنامه ریزی برای او به یک بسیار قابل رویت نقش در این ماه آمده است.

برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معناست که یک فرصت برای تمرکز ویژه بر روی یکی از مورد علاقه خود را سیاسی روکش. در روزهای اخیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او را به شدت تحت فشار قرار دادند تئوری های توطئه در مورد آقای اوباما طراحی شده به رئیس جمهور محافظه کار پایه خودگذشتگی آقای بایدن توسط انجمن و منحرف کردن اذهان از حرص و ولع خوردن از گریم بهداشت و اخبار اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

“پارتیزان در هر دو طرف می خواهند به این مورد اوباما” گفت: Ned قیمت که در خدمت به عنوان سخنگوی اوباما در کاخ سفید شورای امنیت ملی.

تجدید تمرکز سیاسی آقای اوباما مجموعه صحنه را برای یک انتخابات در مورد آینده کشور نیز خواهد شد که در مورد آن گذشته است. به عنوان آقای بایدن به نظر می رسد به آقای اوباما برای اعتبار شخصی او را نیز در حال اجرا برای بازگرداندن برخی از رئيس جمهور سابق میراث است که به طور سیستماتیک برچیده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور فعلی در حال اجرا است به پایان برساند این کار است.

در عین حال آقای تهمت ضد اوباما فشار نیز اغلب طول می کشد در یک تیره تر بیشتر توطئه گر تن که می رود به مراتب فراتر از تفاوت در مراقبت های بهداشتی سیاست و نقش امریکا را در جهان است. او در حال حاضر تمرکز بر اقدامات آقای اوباما و آقای بایدن و مشاور امنیت ملی در زمان در واپسین روزهای دولت خود را به عنوان آنها را مشاهده گزارش های اطلاعاتی درباره مایکل فلین. آقای فلین به حال در کوتاه مدت محدود به عنوان آقای تهمت مشاور امنیت ملی قبل از اخراج برای دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد تعامل با سفیر روسیه به آمریکا

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن نظر سنجی نشان بایدن پیشرو در انتخابات ریاست جمهوری

آقای ترامپ خود دولت اذعان کرد در روز چهارشنبه که آقای اوباما و مشاوران به دنبال روش های مناسب در بخش خصوصی “دریدن” آقای فلین نام بود که redacted در گزارش های اطلاعاتی دلایل حفظ حریم خصوصی. آقای فلین در نهایت التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی هر چند آقای تهمت وزارت دادگستری منتقل هفته گذشته برای رها کردن پرونده علیه او.

با وجود هیچ مدرکی از تخلف توسط آقای اوباما و آقای بایدن و یا دیگر مقامات دولت آقای ترامپ مشتاقانه هل دادن مفهوم نامشخص و جنایت علیه رئیس جمهور سابق نام تجاری آن “Obamagate.” او در حال حمایت متحدان جمهوری خواه از جمله ایالت آیووا چاک Grassley که در زمان به طبقه سنا این هفته به درخواست از فلین ماده “چه اوباما و بایدن می دانم و زمانی که آنها آن را می دانم؟”

آقای تهمت تعصب و غیرت را برانگیخته ترس در میان برخی از سابق آقای اوباما و آقای بایدن مشاوره در مورد چگونه به دور او ممکن است مایل به در با استفاده از اهرم دولت به خود فشار پرونده آنها در انتخابات سال است. وزارت دادگستری در حال انجام تحقیقات به ریشه های روسیه کاوشگر که نیرنگ فلین و دیگر تهمت همکاران.

آقای تهمت تجدید تمرکز بر آقای اوباما می آید به عنوان خواهان رشد به طور فزاینده ای نگران است که افزایش coronavirus تلفات و cratering اقتصاد آسیب خواهد شد رئیس جمهور انتخاب مجدد چشم انداز در ماه نوامبر. بیش از 84,000 آمریکایی درگذشت از ویروس و بیش از 30 میلیون نفر ادعا کرده اند بیکاری است.

آقای بایدن انتخاباتی به خود جلب کرد یک ارتباط مستقیم بین رئیس جمهور حمله به آقای اوباما و بحران دوقلو ضرب و جرح دولت او.

“این جای تعجب نیست که رئیس جمهور نامنظم شلاق رئیس جمهور اوباما از جان گذشته برای منحرف کردن اذهان از خود را شکست به عنوان فرمانده کل قوا که باید هزینه هزاران نفر از آمریکایی ها زندگی خود را در طول این بحران گفت:” TJ Ducklo یک بایدن سخنگوی کمپین.

آقای تهمت تاکید بر آقای اوباما همچنین به عنوان رئیس جمهور سابق آغاز می شود به ظهور از یک دوره سه ساله از سیاسی داری به عنوان او آماده برای در آغوش نقش خود را به عنوان پیشرو جانشین برای آقای بایدن. هفته گذشته آقای اوباما گفت: جمع زیادی از فارغ التحصیلان از دولت او که DOJ تصمیم به رها کردن فلین مورد قرار دادن “حکومت قانون در خطر است.” او همچنین با انتقاد از تهمت کاخ سفید را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: در میان virus تهدید بایدن کنار همه جا مغلوب ساختن پیشی جستن

آقای بایدن انتخاباتی شده است مشتاق به آقای اوباما که در انتخابات هر چند خود را دقیق نقش است که هنوز تشکیل, به خصوص با توجه به این که این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به این کمپین برنامه ریزی برای تظاهرات و دیگر در فرد حوادث در میدان نبرد متحده است. رئيس جمهور سابق نیز انتظار می رود به کمپین دموکرات مجلس نمایندگان و سنا نامزد در سراسر کشور است.

هر چند آقای اوباما در مبارزات انتخاباتی برای انتخابات مقدماتی دموکرات ها در سال 2018 midterms او بیشتر سعی در جلوگیری از آشکار سیاست پس از ترک کاخ سفید است. او صحبت کردن علنی در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در موارد نادر خسته کننده بسیاری از دموکرات ها که می خواستم او را به تهاجمی تر در تماس جانشین او.

اما 2020 انتخابات همواره loomed به عنوان لحظه ای که آقای اوباما خواهد گام حاشیه و او گفت: مشاوران او را مشتاق به انجام این کار. با وجود او گوش خراش عمومی بی طرفی در طول دموکراتیک اولیه او را به صحبت آقای بایدن به طور منظم و همچنان به انجام این کار به عنوان کمپین حرکت به انتخابات و با توجه به دستیاران.

آقای بایدن این کمپین می بیند آقای اوباما به عنوان یک روشن دارایی به عنوان آنها به دنبال نه تنها انرژی دموکرات ها اما همچنین به درخواست تجدید نظر به مستقل و میانه رو جمهوری خواهان که ممکن است با احتیاط از چهار سال بیشتر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

اخیر منموته دانشگاه های نظرسنجی ها یافت می شود 57 درصد از آمریکایی ها می گویند که مطلوب نظر آقای اوباما ، که شامل 92 درصد از دموکرات ها و 19 درصد از جمهوری خواهان.

آقای اوباما مطلوب رتبه بندی بالاتر از هر کدام از مردان خواهد بود که در انتخابات ماه نوامبر. همین نظرسنجی نشان داد 41 درصد از آمریکایی ها یک مطلوب نظر آقای بایدن و 40% بازدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نور مناسب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید