بازی های المپیک به تعویق افتادن یک برکت و رحمت برای من می گوید سه گانه بلوز Arpinder سینگ

به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو از این ماه ژوئیه به سال آینده باید شده اند بسیار مخربی برای بسیاری از. اما سه گانه بلوز Arpinder سینگ در نظر آن را یک برکت و رحمت است.

“بله این تعویق این است که یک نوع از برکت و رحمت برای من. من احساس می کنم آماده نیست برای فدراسیون جام در ماه آوریل گفت:” در بازی های آسیایی قهرمان در یک تلفن و چت با هندو از امریتسار در روز پنج شنبه.

“من احساس می کنم آماده خواهد بود تنها در زمان بین دولت دیدار (ژوئن پایان در بنگلور). بنابراین این یک سال تاخیر در بازی های المپیک خواهد شد کمک زیادی به من کرد.”

Aprinder اول هند را به نفع خود یک قاره در جام, مدال (برنز در جمهوری چک در سال 2018) یک شخصی بهترین 17.17 m که در لکنو بین اتباع خارجه در ماه ژوئن 2014. اما آن را به حال شده است در یک مبارزه بزرگ برای او به صلیب 17m پس از آن. بعدی خود 17m آمد و چهار سال بعد در سال 2018 گواتی بین دولت و اتباع چند ماه قبل از بازی های آسیایی جاکارتا که در آن او موفق به کسب طلا با 16.77 m.

بسیار دشوار

توکیو المپیک ورود استاندارد است 17.14 m و پس از او برنامه ریزی شده بود, او در فصل در اواخر آن می شده اند بسیار دشوار برای Arpinder به برش را تا به حال بازی های المپیک برگزار شده است این سال است.

“در حال حاضر من یک مقدار زیادی از زمان اضافی برای سعی کنید از تغییرات من تا به حال ساخته شده در روش من” گفت: Arpinder یک مدال برنز در بازی های کشورهای مشترک المنافع 2014.

Arpinder فکر نمی کنم یک رویداد بزرگ مانند بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد.

“من کمی شگفت زده کرد. مردم به من گفت که آن را نمی ممکن است به آن را در سال آینده به دلیل چهار سال چرخه. ما تا به حال هرگز در یک وضعیت مانند قبل از این.

“این تجربه است نه به من. اما من خوشحال هستم زیرا من می دانم که من فرم خوب خواهد بود در زمان بین دولت گفت:” 26 ساله.

“البته من خوشحال هستم با این وضعیت در اطراف من. همه درد و رنج وجود دارد یک مشکل بزرگ در همه جا (با کروناویروس بحران).”

Arpinder که آموزش تحت P. B. Jaikumar در تریواندروم برای چند ماه گذشته در زمان پرواز خانه به امریتسار در 20 مارس.

“من کمی خوش شانس, من پرواز کرد فقط قبل از قفل پایین آمد. در حال حاضر من در خانه پس از نزدیک به چهار ماه تلاش کردن خانه, مواد غذایی و تلاش برای سالم ماندن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید