در خط مقدم در برابر زامبی

جایی در گفتگوی ما Aahana Kumra, 35, دارای یک ظهور و تجلی عیسی. “در واقع در حال حاضر که شما به آن اشاره من شباهت,” او می گوید: بعد از یک مکث. ما در حال صحبت کردن در مورد شخصیت او معاون فرمانده Ahluwalia و تمایل خود را برای رهایی از قید اخلاق و گذشته او. این احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط للا نیز برک آوت شخصیت در رژ لب من Burkha (2016) که رو خود را به محل موردتوجه وتماشای عموم. “در للا مورد او می خواست به خودش را از فقر و بدبختی اما Ahluwalia در حال حاضر شکسته از گذشته شده است و در سمت چپ با یک اسکار کاملا به معنای واقعی کلمه” او متمایز می کند.

اسکار اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد در Kumra را getup در Netflix بکشد آینده ترسناک سری Betaal. آن را به یک غول پروتز پچ بر روی گونه ساخته شده به مانند یک زخم عمیق است که هنوز به طور کامل scabbed. این بازیگر است که با صدای رسا وجد آمدیم به بحث در مورد نگاه به, بیش از یک تماس تلفنی از آنجایی که این اولین بار است او را از کار کردن با پروتز ، این هم اولین بازی خود را به وحشت یک نوع او را ميپرستد. هنگامی که او تصمیم گرفتند برای نقش Kumra غافل شد که او می تواند پوشیدن اسکار. آن را تنها پس از گرفتن انتخاب شده است که او در مورد پروتز است که نیاز به وارد کردن اتاق تقریبا دو ساعت قبل از بقیه بازیگران و دقت بر کار با یک پچ که شبیه لایه برداری پوست و ظاهر میشود. “آن زمان برای تنظیم به آن و احساس عجیب و غریب به نگاهی به خودتان در آینه” او بازگو. “اما از آن ساخته شده من فکر می کنم در مورد تمام کسانی که از طریق این به صورت روزانه و به سختی آن باید به زندگی با یک اسکار.”

داخل

ظاهر Kumra شخصیت به ما می دهد بینش به ذهن او. آشکار است که Ahluwalia, یک افسر سوم-در-فرمان است که مبارزه با شیاطین در سر او به شدت به عنوان او مبارزه گردان های تشنه به خون انسان زنده redcoats که منتشر شد از آرامگاه. Kumra توصیف شخصیت او به عنوان “شدید محافظت و صالح.” این بازیگر تاکید می کند که شخصیت او را می کند درست است و یک قطب نمای اخلاقی. “هنگامی که شما در شما باید به دنبال سفارشات خود را در برابر خواهد شد,” او می گوید: به عنوان یک ماده در واقع.

Kumra شاهد مبارزه دست اول در حالی که در حال رشد است. “مادر من در نیروی پلیس و پدر بزرگ من بود که یک افسر بنابراین من را دیده اند این معضل در خانواده” او نشان می دهد. “به عنوان انسان آنها را قبول ندارند با چیزی اما از آنجا که آنها در خدمات آنها نمی توانم بگویم.” این بینش شخصی و دوران کودکی تمایل به پیوستن به نیروهای مسلح اجازه داده او را به همدردی با شخصیت او است که او به عنوان توصیف “خوب نوشته شده است شخصیت زن” اعتقاد نویسندگان پاتریک گریم و Suhani Kanwar. “در واقع نشان می دهد زنان بزرگ شخصیت” او فریاد می زند.

Ghostbusters

آن را به مقدار زیادی برای Kumra به متقاعد شود نشان می دهد کیفیت رفتن هیجان در صدای او است. “من از طرفداران بزرگ از وحشت” او اعلام و جغجغه کردن یک سری از عناوین به عنوان مورد علاقه های شما اعم از کودک و بازی (1988) و The Exorcist (1973) به بیشتر آنهایی که معاصر مانند The Conjuring (2013) و قطار به بوسان (2016). هرگز به دست یک وحشت در سینما Kumra می گوید هندی, سرگرمی که در نوع خود هرگز به علامت. “این پروتز و تولید ارزش است که معمولا که بزرگ نیست,” او می گوید. “خیلی ترسناک به راحتی می توانید نگاه کنید خنده دار است.” اما او vouches برای Betaal به یک بازی-changer. این نشان می دهد که او می گوید: است “بسیاری از لایه ها” از “استعمار و سیاست”. بدون وارد شدن به جزئیات او می گوید که بسیاری از تفسیر سیاسی موجود در یک تیم از ماموران مبارزه با انگلیسی ها ارواح که ظهور از یک تونل بسته.

“پاتریک [گراهام یکی از دو مدیران] همه چیز در مورد فضاهای رها شده و مکان شما نمی خواهید به لمس” او سهام. او قبلا ایجاد شده Netflix بکشد غولهای ترسناک-هیجان انگیز مجموعه در وهم آور نظامی بازداشتگاه. “او می خواست به انجام کاری دوباره در آن فضا اما در یک مقیاس بزرگتر” می گوید: Kamra. در این زمان ریسک بالاتر بوم بزرگتر است و بنابراین Kamra انتظارات.

Betaal قطره در Netflix بکشد در مه 24

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید