فرمان کاهش SEC اصطلاح نقض قانون اساسی: Yanamala

این تلوگو Desam حزب (TDP) polit عضو دفتر و رهبر مخالفان در شورای قانونگذاری Yanamala Ramakrishnudu گفته است که فرمان 5/2020 بود نقض آشکار قانون اساسی است. دولت نمی تواند در قرعه کشی موازی بین آندرا پرادش و اوتار پرادش به دفاع از آن مورد او گفت:.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در دوشنبه گفت که این موضوع را به دروغ نماینده نقشه کشی موازی بین اوتار پرادش و آندرا پرادش است. در U. P. دولت کاهش می یابد SEC تصدی از هفت به پنج سال معکوس زودتر عمل دولت. که مربوط به “شرایط خدمات” اما نه این موضوع از کاهش در ‘تصرف’ مانند A. P. همچنین در U. P. آن انجام شد و نه در میان انتخابات خواهم در این مورد در حال حاضر آندرا پرادش, او گفت:.

فرماندار باید اعلام فرمان تنها پس از او راضی است که شرایط حاکم حکم صدور چنین فرمان طبق ماده 213. با توجه به در حال حاضر COVID-19 شدت و بدون کنترل گسترش شتابزده اصلاح برش های کوتاه SEC تصدی به حذف رامش کومار بود غیر دموکراتیک و برابر اصول قانون اساسی است. “به عنوان وجود دارد بدون ضرورت در این مورد. این یک تقلب در قانون اساسی” او ادعا.

‘می تواند به ضرر او’

ماده 243(k) می گوید: “نمی توان آن را متنوع به خود (SEC) ضرر پس از قرار ملاقات خود را”. بیشتر, آن را روشن است که طبق قانون حل و فصل خدمات به معنی تصدی و یا مدت است. دوباره مورد لکنو HC قضاوت شد و قابل اجرا نیست اینجا. در اوتار پرادش یک دولت افزایش SEC تصدی از پنج سال به هفت سال است. جانشین دولت کاهش می یابد و آن را به پنج از هفت. “به دانش من آن را گسترش خدمات است اما کاهش,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید