پاکستان ضد پيوند بدن تصویب تشکیل پرونده از 2 بیشتر موارد فساد علیه نواز شریف

پاکستان ضد پيوند آژانس تایید کرده است این پرونده از دو اضافی موارد فساد علیه نخست وزیر نواز شریف در پاسخگویی دادگاه.

ملی پاسخگویی دفتر (NAB) منطقه ای هیئت تحت ریاست مدیر کل آن شهزاد Saleem برگزار اینجا را در روز جمعه.

هیئت مدیره مورد بحث اضافی فساد مراجع در برابر 69 ساله نواز برادرش شهباز شریف, دختر, Maryam Nawaz و 13 نفر دیگر در پول شویی و تملک دارایی های فراتر از شناخته شده منابع درآمد تحقیقات.

به طور مشابه مدیره نیز تایید شده تشکیل پرونده به مرجع دیگری در برابر نواز شریف جغرافیایی, رسانه های بنیانگذار گروه Mir Shakilur رحمان و دو نفر دیگر در یک 54-kanal زمین مورد.

NAB-لاهور فرستاده است هر دو اشاره به آن رئیس دادگستری (R) جاوید اقبال خود را برای تصویب نهایی قبل از پر کردن آن را در پاسخگویی دادگاه.

مراجع در برابر شریف اعضای خانواده در دو مورد خواهد بود در زمینه پاسخگویی دادگاه لاهور در هفته آینده و پس از تصویب NAB, رئیس, رسمی گفت PTI.

در پول شویی و درآمد فراتر از آن به معنی فساد مرجع شریف خانواده متهم از swindling 7 میلیارد روپیه پاکستان.

نواز شهباز و مریم اعلام شده است نخست مظنون در این مورد” افزود که NAB تولید خواهد شد 100 شهود دادستانی علیه مظنون است.

در دیگر فساد مرجع سه بار نخست وزیر را متهم به سوء استفاده از قدرت در اختصاص زمین در امتداد لاهور کانال به Shakilur رحمان در نقض قوانین در سال 1986. شریف بود که وزیر پنجاب در آن زمان است.

تحت لاهور سازمان توسعه معافیت سیاست نه بیش از 15 قطعه اندازه گیری یک کانال هر یک می تواند معاف به رحمان.

NAB ساخته شده است که از 16 شهود دادستانی بخشی از این مرجع

پس شریف پاسخ نمی دهند به هر یک از ناب را احضار او حکم بازداشت در حال حاضر صادر شده و این اداره منتقل شده است پاسخگویی به دادگاه اعلام کند او اعلام کرد مجرم.

رحمان است که در بازداشتگاه برگرداندن قضایی پس از او بازداشت شده در مارس 12. در حال حاضر او در بیمارستان در زمینه پزشکی.

NAB لاهور در روز جمعه نیز آغاز یکی دیگر از پروب علیه نواز شهباز و مریم برای دستیابی به هزاران kanals در نقض قوانین ساخت آن را بخشی از خود را Jati Umra Raiwind لاهور اقامت.

نواز لندن در ماه نوامبر سال گذشته پس از دادگاه عالی لاهور عطا فرمود تا چهار هفته اجازه به خارج از کشور برای وضعیت قلب او.

او تا به حال ارائه تعهد به دادگاه برای بازگشت به پاکستان با استناد به سابقه خود را از مواجهه با قانون و عدالت در ظرف چهار هفته و یا به عنوان به زودی به عنوان او اعلام شده است سالم و مناسب برای سفر توسط پزشکان است.

نواز بود و با توجه به قید وثیقه در Al-Azizia میلز پرونده ای که او در آن خدمت شد و در هفت سال حکم زندان در لاهور کوت Lakhpat زندان است.

نواز شریف که مبتلا به اختلال سیستم ایمنی بدن شده و توصیه شده توسط PTI دولت پنل از پزشکان به خارج از کشور برای درمان ، او تشخیص داده شده بود با بيماری عروق کرونر.

در لندن او قرار گرفتند جامع قلب و عروق بررسی و تحقیقات در رویال Brompton و Harefield بیمارستان.

مریم گفت: به تازگی پدر خود را که در معرض خطر بیمار و در نتیجه خود را در قلب catheterisation/مداخله عروق کرونر شده است به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 شیوع.

نواز شخصی پزشک دکتر عدنان خان گفت: نخست وزیر سابق تشخیص داده شده است با “پیچیده عروق کرونر/ايسکميک قلبی قابل توجهی در بار بیماری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید