شور و فراتر از سال خود را

این مستند را به چالش کشیده است استقامت از مردم که اساسا بیرون گرا. و پر انرژی برای کودکان, از آن شده است یک تجربه عجیب و غریب, تعطیلات تابستان شروع بسیار جلوتر است. نگه داشتن آنها را درگیر بوده است نه یک کار آسان به رغم سرگرمی دیجیتال تلویزیون نشان می دهد خواندن و بازی های داخلی. پدر و مادر از 10 سال Prahladh اما مشکل مواجه می شوند از نوع های مختلف. آنها فرار از لوازم التحریر — کاغذ و نمودار-کاغذ — برای این که تساوی عکس های الهی اشکال.

Prahladh پنج بود که او را به خود جلب کرد تصویر از Narasimha به الوهیت او فقط دیده می شود در این حرم در روپیه Parthasarathy سوامی معبد Triplicane. پس از دارشان او به سرعت ترسیم Telliyasingar با مداد بر روی یک A4 که او با او به ارمغان آورد. غلظت خود شگفت زده تماشاچیان و حیرت زده Bhattar برکت کودک با prasadam. قبلا Prahladh تا به حال تعجب پدر و مادر خود را با رسم یک تصویر بعد از دیدن یک عکس از خمیده وضعیت Ranganathaswamy از Srirangam.

بیش از پنج سال گذشته این پسر از خود گذشتگی چند برابر رشد کرده و او در حال گذراندن اوقات فراغت خود کشی تصاویر حداقل یک روز. اولین چیزی که پدر و مادر خود را زمانی که محدودیت های اعمال شده کاسته چند روز پیش بود سر به نزدیکترین مغازه لوازم التحریر.

پدر و مادر خود را که در حمایت Prahladh غیر معمول شور و شوق نشان می دهد که او ترسیم چهره از حافظه پس از بازدید از معبد. پشت در اتاق هتل پس از دارشان از Nellaiyappar و Kanthimathi ریاست خدایان از تیرونلولی معبد پسر تولید یک طرح قبل از اینکه روز به پایان رسید.

Prahladh این مجموعه بزرگ شامل پروردگار Venkatakrishnan از Tiplicane, Kapaleeswarar از Mylapore, Durgai از Patteeswaram, Ranganathaswamy از Srirangam و Chakkarathazhwar از Thiru Mogur.

در ماه دسامبر گذشته خانواده یک سفر به Melkote. آنها رفت بالای تپه برای دارشان از خداوند Narasimha و Prahladh چپ حرم اکراه. در آن زمان آنها بازگشت به Chennai او آماده بود تا با یک تصویر از Melkote Narasimha. اتفاقا Prahladh اسیر Narasimha در بسیاری از اشکال.

یک دانش آموز کلاس 6 در هندو ارشد دبیرستان Triplicane, Prahladh می گوید که او الهام بخش است برجسته هنرمند Keshav که او امیدوار است برای دیدار با برخی از زمان. Prahladh همچنین یادگیری است مقدس. یک دانش آموز از اواخر نننیلم Rajagopalan Ghanapadigal خود یادگیری همچنان تحت پسرش سری کریشنا Ghanapadigal.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید