Pompeo هشدار چین در مورد ‘impinging’ در هنگ کنگ استقلال و آزادی

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo هشدار داد چین در “impinging” در هنگ کنگ استقلال و آزادی گفت: آن را به ناچار تاثیر آمریکا در ارزیابی از “یک کشور و دو سیستم’ سیاست و وضعیت خاک.

هنگ کنگ با هم ادغام شدند با سرزمین اصلی چین در سال 1997 تحت “یک کشور و دو سیستم’ اصل کار از بین بریتانیا و چین است. اصل کمک های مالی برخی از درجه ای از استقلال از چین به هنگ کنگ است که رسما به نام هنگ کنگ منطقه ویژه اداری.

“هر گونه تصمیم گیری impinging در هنگ کنگ استقلال و آزادی به عنوان تضمین در زیر چین و بریتانیا اعلامیه مشترک و قانون اساسی را به ناچار تاثیر ارزیابی ما از” یک کشور دو سیستم “و وضعیت خاک” آقای Pompeo گفت: به شدت دقت بیانیه ای در روز یکشنبه.

“آن را به تازگی به من توجه است که دولت چین تهدید کرده است که به تداخل با کار روزنامه نگاران آمریکایی در هنگ کنگ,” او گفت:.

این روزنامه نگاران اعضای یک مطبوعات آزاد و نه تبلیغات کادر و خود را با ارزش گزارش به اطلاع شهروندان چینی و جهان, آقای Pompeo گفت.

پیش از آن در روز مصاحبه به Breitbart شبکه خبری و SiriusXM Patriot آقای Pompeo گفت که او با آگاهی از این که تهدید روزنامه نگاران خارجی دریافت می کردند در هنگ کنگ است.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که حزب کمونیست چین با درک این خطر که آنها را در بالای خود ملت است. من فکر می کنم این حمله نشان دادن ضعف و نه حل و فصل توسط حزب کمونیست چین” او گفت:.

“ما می دانیم که چگونه رژیمهای کمونیستی چگونه autocracies رفتار کنند. هنگامی که آنها می دانند که آنها انجام داده اند چیزهایی که در اشتباه هستند آنها اعتصاب; آنها سعی می کنند به سرزنش دیگران است. من فکر می کنم که آنچه که شما در حال دیدن.

“آنها همچنین سعی کنید به مانور در سراسر جهان از طریق دروغ و ما باید روشن شده است — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, خودم, وزارت امور خارجه باید روشن شده است — در مورد مطمئن شوید که همه را به درک حقایق اطراف حزب کمونیست چین. ما در این مدت طولانی قبل از کروناویروس که در آن ما به نام از این واقعیت است که آنها تا به حال لگد آمریکایی روزنامه نگاران” Pompeo گفت.

او گفت: ما تا به حال شده است صحبت کردن در مورد این واقعیت است که چین نه دنبال خود وعده و تعهد خود را به بازوی دریای چین جنوبی برای قرار دادن سلاح وجود دارد.

“آنها وعده داده شده آنها آن را انجام نمی. آنها آن را انجام داده اند. آنها قول داده اند که تعهد به مردم هنگ کنگ با “یک کشور دو سیستم” آنها همچنان به کاهش آزادی در هنگ کنگ,” او گفت:.

“این می رود — وقتی که می آید به چه حزب کمونیست چین در حال انجام آن می رود که تا کنون فراتر از فقط آنچه اتفاق افتاده در آن زمان از این کوروناویروس. من فکر می کنم مردم آمریکا و من امیدوارم که مردم در سراسر جهان درک خطر برای جهان به آزادیخواه کشور و دموکراسی در سراسر جهان است که ارائه شده توسط این اقدامات حزب کمونیست چین” او گفت:.

آقای Pompeo شناخته شده منتقد چین او انتقاد پکن در گذشته برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز ناودان چین بیش از شیوع کروناویروس گفت: پکن باید عمل کرده و هر چه زودتر برای هشدار دادن به جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با فشار دادن چین به توافق برای تحقیق در مورد منشاء این ویروس از جمله این اتهام که در آن پدید آمده از یک زیستی آزمایشگاه در ووهان. او را تهدید به قطع “روابط” چین است.

چین را رد کرده است امریکا را به اتهام پوشش تا حدی از آن شیوع کروناویروس کرد و ما از تلاش برای منحرف کردن توجه عمومی توسط حیله گر است که ویروس نشات گرفته از یک ویروس شناسی آزمایشگاهی در ووهان.

“چین اولین کشوری بود که به گزارش COVID-19 به سازمان جهانی بهداشت (WHO), (و) این بدان معنا نیست که این ویروس نشات گرفته از ووهان… شده است وجود دارد هرگز هر گونه پنهان کاری و ما هرگز اجازه هر گونه پنهان کاری” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در ماه گذشته.

“فهیم فرد را در یک نگاه درک است که هدف این است که برای ایجاد سردرگمی منحرف کردن توجه عمومی و شانه خالی کردن مسئولیت خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید