پست-coronavirus جهان فراهم می کند پنجره فرصت به هند: چاه

پست-coronavirus جهان فراهم می کند یک پنجره از فرصت به هند به عنوان کشور به دنبال تنوع در زنجیره تامین خود را, یک مقام ارشد آمریکایی میگوید: در روز چهارشنبه.

آلیس G. Wells, وزارت امور خارجه ایالات متحده بالا, رسمی, مرکزی و جنوب آسیا گفت: هند نیاز به باز کردن به عنوان آن است که هنوز یک protected بازار که گاهی اوقات تکذیب یک سطح میدان بازی به شرکت های خارجی است.

در این پست همه گیر محیط زیست کشورهای در حال نگاه کردن به یک کمی از د-جهانی شدن و onshoring از بحرانی تولید. و در همان زمان وجود دارد بسیار شدید تلاش برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خانم ولز گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

و این است که یک لحظه فرصت برای هند با اتخاذ یک باز و استقبال از سیاست های کاهش تعرفه ها است که اجازه می دهد شرکت های تولیدی در داخل هند به عنوان بخشی از زنجیره تامین جهانی خانم ولز افزود: تاکید بر ایجاد اعتماد در زنجیره تامین روابط است.

نقش بسیار مهم در واکسن

خانم ولز گفت که هند در جهان است مهمترین تولید کننده داروهای ژنریک و واکسن آن است که رفتن به نقش حیاتی.

آن را واقعا می تواند یک فرصت برای ما به تمرکز بر روی روابط تجاری و گرد هم آوردن کارآفرینان برای رشد بیشتر و رفاه مردم تاکید کرد.

پاسخ به سوال خانم ولز گفت: تجارت بسیار مهم است و بخشی از هند و آمریکا رابطه و دو کشور همچنان به کار به سمت یک معامله به تجارت دو جانبه بین دو لمس تقریبا 150 میلیارد دلار در سال گذشته است.

من نمی توانم پیش بینی اینکه آیا یک معامله خواهد رسید این سال, اما, انگیزه ای برای دستیابی به یک معامله تجاری است که بسیار در حال حاضر خانم ولز گفت که هند یک انتقادی بازیگر نه فقط برای امریکا در جنوب آسیا استراتژی بلکه برای چشم انداز منطقه اقیانوس آرام است که رئیس جمهور تهمت قرار داده و رو به جلو در نوامبر 2017.

ایالات متحده استقبال هند ظهور به عنوان یک پیشرو جهانی قدرت است و یک شبکه امنیتی ارائه دهنده در منطقه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد ایالات متحده به تعمیق ما-هند همکاری استراتژیک.

ما در حال همکاری نزدیک تر با هم از همیشه قبل از برای پیشبرد جاه طلبی های مشترک, او گفت:.

سفر نخست وزیر نارندرا مودی به آمریکا در سال 2017 و 2019 و رئیس جمهور تهمت سفر به هند این فوریه واقعا ویترین نزدیکی بین دو رهبر و دو کشور خانم چاه تأکید کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید