غرور و پرستیژ: به خاطر سپردن ‘ویتنام Veedu’ در سالگرد 50 آن

“آیا slumbering یک نوع تمرین برای مرگ, در این درام به نام زندگی Savithri? من تا به حال من تمرین طولانی عقب هستم و در انتظار زمان من.”

اینها آخرین کلمات یک مرد در حال مرگ است اما از یک مرد که تا به حال از دست رفته خود را در “موقعیت” و “اختیار” و تبدیل شدن به یک بار به خانواده اش در پی بازنشستگی خود را. این ‘اعتبار’ که او برگزار عزیز را به قفسه سینه خود را از دست داده شده است به عنوان “عدالت”. کلمات صحبت ویران اعتبار Padmanabhan در حال حاضر کلاسیک ویتنام Veeduتکرار احساسات از یک نسل (wo)مردان بودند که در گذشته عمل می کنند — در این مرحله پس از بازنشستگی در زمانی که ارتباط خود را مسلم گرفته شده است.

که مطلق احساس درماندگی یک به پرداخت به عنوان یک قیمت پس از بازنشستگی بود چه نویسنده Sundaram تفننی با در ویتنام Veedu — شاید یکی از اولین فیلم به حفر کردن عمیق تر به آسیب پذیری از یک مرد که از خواب بیدار یک روز متوجه باشید که او در حال حاضر یک شهروند ارشد. به عبارت دیگر ویتنام Veedu شد هر دو ملودرام و یک بدبختی بازتابی از جامعه است.

شاهد Sivaji Ganesan اجرای زنده به عنوان یک نوجوان که ویتنام Veedu یک مرحله بازی به reprising نقش در مرحله بعد کار خود را, از آن شده است یک سفر طولانی برای بازیگر و نمایشنامه نویس YG Mahendran. “من تحسین Sivaji Ganesan همیشه از او به صحنه Veerapandiya Kattabommanمی گوید:” YGM وقتی که من او را تا برای یک چت سریع در مورد ویتنام Veedu, که, او می گوید: قرار بود دوباره در ماه مارس منتشر شد 27. گزیده ای از مصاحبه:

چه هستند شما اولین خاطرات از ‘ویتنام Veedu’?

من به تماشای بازی زمانی که من انجام شده بود من PUC (قبل از دوره دانشگاه). این یک موفقیت عظیم. در واقع, وجود دارد, صف های طولانی در خارج از Annamalai Mandram. من زنده خاطراتی از تجربه چون من به یاد داشته باشید تماشای آن با دیگر مدافعان, تهیه کننده, اس Vasan و هندی بازیگر راجندرا کومار. البته من نه فقط یک Sivaji Ganesan فن اما متعصب.

معمولا Sivaji برگ تئاتر به عنوان به زودی به عنوان بازی می شود بیش از. اما آن روز او در آنجا ماند به دریافت Vasan و راجندرا کومار. بخش خنده دار این است که او تسلی هر دو از آنها که مانده بودند مبهم چشم. این بازی در زمان تلفات در Vasan شخصا به این دلیل که تصویری از Padmanabhan را [Sivaji Ganesan] بود در واقع Vasan مادر.

این بازی نوشته شده توسط Sundaram بود که با ایالات, از, هنرمندان, یک گروه اجرا شده توسط پدر خود را YG Parthasarathy. شما می توانید بحث در مورد backstory از چگونه آن را سخت تن به تن به Sivaji Ganesan?

که یک قسمت جالب چون Sundaram یک محصول از UAA و او برای اولین بار به ارمغان آورد و موضوع را به پدر من. اما برای برخی از این دلیل او را بیش از حد تحت تاثیر آن است. که شده است می تواند بهترین چیزی است که اتفاق افتاده است به ویتنام Veedu. به دلیل آن را به شاه رفت [Sivaji Ganesan]. Sundaram بعد تن به تن آن به Sivaji که چیزی کاملا متفاوت در شخصیت او. او تا به حال انجام نشده است و چنین نقشی را تا آن نقطه است. در واقع پدر من استفاده می شود به می گویند که Sundaram باید سپاسگزار او را برای رد آن.

چگونه بازی دریافت کرد و سپس مخاطبان آن داده شد Sundaram اولین بازی ؟

واکنش نشئه بود در آن روز. وجود سکوت مطلق در سالن به خصوص در اوج. زمان آن رسیده نهایی قانون, ما همه خفه با احساسات. که تاثیر آن.

آیا این فیلم اقتباس از یک اثر مشابه و یا آن را رقیق?

بله, آن را حفظ هسته احساسات از بازی. P مزاوان [مدیر] انجام یک کار زیبا در تبدیل آن به یک فرمت فیلم. Padmini به یک عملکرد فوق العاده در این فیلم است. بعد وقتی که من درام من co-artiste Nithya انجام یک کار درخشان. اما این واقعیت باقی می ماند که هیچ کس می تواند بازی G Shakuntala [که بازی همسر شخصیت در بازی].

که نسخه ای آیا شما لذت بردن از این بیشتر ؟

درام به حال یک تاثیر ماندگار بر من چون من شاهد Sivaji انجام برای مخاطبان زندگی می کنند. او می خواهد برای اولین بار وارد هر زمان که وجود دارد یک بازی است. در حالی که انجام این را کسی به خواندن این گفت و گوها برای او حتی اگر آن را به صحنه برای 50 بار. او مصمم است که راه. هنگامی که آن را انجام می شود و او دیگر نمی خواهد Sivaji Ganesan اما Padmanabhan. و هنگامی که بازی به پایان می رسد و او را تبدیل به Sivaji دوباره. در این معنا, از آن آسان بود برای او را به سوئیچ روشن و خاموش است که ما [مخاطبان] نمی تواند انجام دهد. شاهد Sivaji Ganesan تبدیل به شخصیت یک تجربه است که می تواند در کلمات.

آیا شما تا کنون مورد بحث ایده تطبیق ‘ویتنام Veedu’ به عنوان یک بازی با Sivaji Ganesan?

هیچ. من با او در بیش از 33 فیلم. ما استفاده می شود به بحث های زیادی در مورد فیلم ها و در مورد فرآیند خود را به عنوان یک بازیگر. اما من هرگز به او گفتم در مورد این ایده. در واقع آن را به عنوان یک جرقه بیش از یک دهه به عقب. که من باید به بازسازی این بازی به عنوان یک ادای احترام. بر خلاف دیگر Sivaji Ganesan شخصیت های, این چیزی بود که من می تواند حداقل تلاش. من به صحبت کرد Ramkumar [Sivaji را مهتر پسر] در مورد آن و آنچه که او گفت: تشویق شد.

آنچه به شما اعتقاد به کشیدن چنین یاد شده ،

وقتی که من از بیان این ایده از بازسازی این بازی همه در برابر آن از جمله همسر من است. حتی من بود ابری با شک و تردید است. اما آن Madhu Balaji که به من اعتماد به نفس و انگیزه من است. این نوع یک co-artiste از دیگر گروه می گویند که. که نقطه تصمیم گیری برای من.

آیا شما هر گونه چالش در بازنویسی فیلمنامه داده شده بود که در حال حاضر موفق بازی ؟

یکی این است که مطمئن شوید که آن را در سراسر آمده به عنوان یک کپی. و دو من در تلاش بود برای اثبات یک نقطه. مردم می دانستند که من یک شاگرد Sivaji Ganesan و می خواست به افتخار حافظه خود را. در واقع من یک فیلم و بازی اقتباسی از ویتنام Veeduو با استفاده از آهنگ “سازمان ملل متحد Kannil Neer Vadinthal’ به عنوان بخشی از بازی است. بزرگترین تعریف آمد از TM Soundararajan که گفت که او واقعا دوست داشت راه این آهنگ استفاده شد.

A still from YG Mahendran’s play

و نسخه خود را بیش از حد تبدیل به یک موفقیت است.

من صحنه را بیش از 70-80 بار و پذیرش همواره دلگرم کننده. بزرگترین درس Sivaji من آموخته بود هرگز به تقلید از هر کسی. او می گفت “من شده اند با الهام از Charles Laughton اسپنسر تریسی و مارلون براندو اما هرگز تقلید آنها”. که من به دنبال. به همین دلیل است که مردم هر دو را دیدم Sivaji و یک بیت از YGM در بازی.

یکی دیگر از عمده سهم بود Nagesh را…

ویتنام Veedu چیزی است اگر شما مقایسه Nagesh دیگر کار می کند. او تعریف طنز در هند. اگر Sivaji خدا است و سپس Nagesh است Dronacharya برای من. من یک بار در مصاحبه های او را برای یک کانال و از او خواست در مورد من کمدی. او واکنش فوری این بود: “چه شما می خواهید من برای گفتن دا?’ او بعدها گفت که وجود دارد دو نوع از کمدین های حال حاضر است. یکی که خوب ‘زمان’ و یکی که ‘زمان’ خوب است (می خندد). من متعلق به دسته اول است آنچه که او گفت.

آیا شما فکر می کنم ‘ویتنام Veedu’ است که هنوز هم مربوطه ؟

البته. حتی امروز شما با یک اثر خفیفی از رنگ از درماندگی زمانی که شما بازنشسته از کار. در آن روزها دوران بازنشستگی به معنای این است که خانواده خود را به پایان رسید. ما در مواجهه با خشم از بازنشستگی در این 21 روز (می خندد). این یکی از اولین فیلم به شیر را به آن احساسات است که چرا از آن است که هنوز هم مربوط به امروز است.

پرستیژ با نام مستعار ‘gauravam کلمه ای است که می آید در سراسر فیلم. عنوان شد ‘Gauravam’ این کارگردان début از Sundaram نوعی ادای احترام به “ویتنام Veedu’?

آن اقتباس شده از بازی Kannan Vandhaan. اما حق با شما است. عنوان گرفته شده از ویتنام Veedu. در واقع وجود دارد یک خط می آید که در فاصله نقطه که در آن Sivaji می گوید: “عموی من پسر پرستیژ Padmanabhan می گویند که باید موضع خود را در پاها. اما اجازه دهید من به شما بگویم نباید فقط ایستادن روی پاهای خود را اما باید بماند و همچنین.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید