Ragas به عنوان busters استرس

او bansuri نه تنها cretaes ملودی آن نیز قدرت برای تبدیل ذهن و هم بزنید ، چه کسی بهتر می تواند فکر می کنم از وقتی که می آید به موسیقی آرامبخش در زمان کرونا بیماری همه گیر. 81-سال هندوستانی استاد موسیقی Pt. Hariprasad Chaurasia اعتصاب یک نکته مثبت صحبت کردن در تلفن از وریندون خود gurukul در بمبئی.

“ما باید به صورت انواع مختلف از چالش ها در زندگی ما این است که فقط یکی دیگر از. البته این بسیار خطرناک است اما ما نمی توانیم به از دست دادن ما قدرت ذهنی به مبارزه با آن می گوید:” Panditji میان تسکین دهنده گونه از رابطه جنسی. تمرینات متوقف نشده در gurukul. “من بیش از حد پیوستن به آنها را در طول riyaaz. این دانش آموزان خانواده من هستند. آنها شده اند به مراقبت از من را به خوبی در طول این بحران در حال اجرا errands پخت و پز و تمیز کردن. هر آموزش باید تمرکز بر روی فقط یک چند جنبه آن را تا به شما آماده شدن برای سفر زندگی فراز و نشیب دارد. و سنتی gurukul سیستم تصویب است که رویکرد جامع” توضیح می دهد که کهنه که دوست دارد به در gurukul زمانی که او در سفر برای اجرای برنامه.

The veteran with disciples at his Gurukul

جانباز با شاگردان خود Gurukul | عکس های اعتباری: Vijay Bate

درمانی با کیفیت از موسیقی کلاسیک هند ثابت شده بارها و بارها. “آن را ذاتی ویژگی ragas به تاثیر خلق و خو و احساسات. این هم یک دلیل مختلف ragas در حال آواز در زمان های مختلف روز. آنها قطعا می تواند کمک در کنترل اضطراب در طول این مستند زمانی که مردم در حال انتظار برای باقی می ماند در محدوده خانه ها و تمرین های اجتماعی فاصله می گوید:” Pt. Chaurasia.

جهانی سفیر هند کلاسیک میراث او می گوید آن را دشوار برای او را انتخاب کنید و را انتخاب کنید مورد علاقه خود را ragas. در نهایت او relents به آمده تا با یک لیست است که کمک خواهد کرد که آرامش مردم است.

راگا Bhatiyar suniye (گوش دادن به Bhatiyar”) او می گوید. آواز در سپیده دم آن شناخته شده است برای تسکین و تازه کردن شنوندگان. “مراقبه کیفیت Lalit همچنین صبح راگا به ارمغان می آورد آرامش” او همچنان ادامه دارد.

Yaman است سوم خود را انتخاب کنید. یک شب راگا آن می تواند کار به عنوان یک استرس منفجر یاخوردکننده با توانایی خود را برای بیرون کشیدن خود گذشتگی و عشق و تشویق. “یه sukoon deta hai (این به شما صلح).”

Panditji بعدی ذکر محبوب Malkauns. ارائه شده در اواخر شب به ایدز در روند internalisation. این ویژگی از راگا می آید از طریق زیبایی در بی انتها, آهنگ, ‘مرد tadpat هری دارشان ko aaj’ از فیلم Baiju Bawra. “آن چیزی است که شما باید در حال حاضر انجام. نگاه به داخل برای پیدا کردن صلح در میان هرج و مرج است. یک ذهن آشفته تنها اضافه کردن به این مشکل است.”

در نهایت می آید Pilu. نور, کلاسیک, راگا, می توان آن را آواز هر زمان از روز است و معمولا استفاده می شود در thumris و bhajans. “آن است که توانایی به گذشتن از طیف گسترده ای از احساسات” اشاره Pt Chaurasia اضافه کرد که وجود دارد بسیاری از ragas با خواص درمانی.

“گوش دادن به هر آسانسور ارواح و تجربه آرامش بخش طبیعت از موسیقی کلاسیک در طول این ناراحت فاز” نتیجه گیری استاد فلوت زن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید