راه آهن وزارت اطلاع RORO سرویس بین دولت ماهاراشترا

وزارت راه آهن تا اطلاع رول کردن (RORO) خدمات حمل و نقل-لادن وسایل نقلیه بین کارناتاکا و ماهاراشترا برای اطمینان از جریان صاف و کالاهای اساسی.

یک RORO قطار ندارد یا بوژی واگن. آن را می کشد در طول یک فلز پلت فرم که در آن کامیون با مغازه ها لود می شود. راننده و پاک کننده از کامیون نشستن در وسایل نقلیه خود را. آنها کاهش یافته است در یک نقطه خاص که از آنها رانندگی کردن.

در حال اجرا از RORO قطار رایج در مسکونی راه آهن مسیر.

یک محاکمه اجرا از سرویس بین عدل در نزدیکی سولاپور در ماهاراشترا و نلمنگلا در نزدیکی بنگلور آغاز شد و در 2 آوریل.

وزیر امور خارجه برای راه آهن Suresh Angadi ادعا کرد که او تا به حال نظارت سریع تصویب این دادگاه. “من تا به حال شده است با اصرار راه آهن وزیر Piyush Goyal برای برخی از زمان برای شروع این سرویس آن را به عنوان تضمین در مقیاس بزرگ کالا جنبش و کاهش آلودگی است. این ضروری ترین در طول مستند. افسران باید به من قول داده است که این خواهد شد به طور منظم خدمات پس از محاکمه اجرا است بیش از,” او گفت:.

با توجه به COVID-19 مستند مسافر قطار متوقف شده است اما کالاهای قطار در حال اجرا هستند به حمل و نقل در سراسر کشور است.

سرویس جدید حذف خواهد شد موجود و تنگناها در حمل و نقل کالا بین دو کشور و تسهیل امن تر, سریعتر و بیشتر قابل اعتماد حمل و نقل با توجه به مقامات.

“این RORO سرویس کاهش تصادفات در جاده ها موجب بهبود ایمنی و صرفه جویی در سوخت و ارز خارجی است. آن را تضمین می کند سریع تر حمل و نقل کالاهای ضروری شدنی غذایی و کوچکتر محموله. هزینه حمل و نقل کمتر از حمل و نقل جاده ای به حمل و نقل است شارژ در ₹2,700 در هر تن برای یک سفر رفت. وزیر درخواست کرد برای تولید کنندگان و تجار به استفاده از RORO خدمات گسترده” گفت: Aneesh Hegde روابط عمومی افسر به وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید