اصلاح و یا به صورت دائمی کاهش بودجه تهمت می گوید که

به عنوان مجمع بهداشت جهانی ملاقات عملا به بحث COVID-19 pandemic, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سازمان بهداشت جهانی (WHO) که آمریکا را دائم آن کاهش بودجه به این سازمان و در نظر گرفتن خروج از آن اگر آن را مرتکب نشده به “عمده اصلاحات قابل توجهی” در 30 روز آینده.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن توقف که بودجه بیش از دست زدن به کروناویروس

“…اگر سازمان بهداشت جهانی مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت خود به سازمان” آقای ترامپ نوشت: در چهار صفحه نامه به کسی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

آقای ترامپ تا به حال به طور موقت متوقف شد, بودجه در ماه گذشته و شروع یک بررسی که دست زدن به این بیماری همه گیر است که رئیس جمهور و دیگران در دولت او بارها و بارها مورد انتقاد قرار گرفت و به ویژه جهانی سلامت بدن رابطه با چین است.

منتقدان استدلال کرده اند که در حالی که می توانست عمل بیشتر قاطعانه و به سرعت آقای تهمت اتهامات علیه سازمان بودند و اغلب خود را از راه منحرف انتقاد از خود را در دست زدن به این بیماری همه گیر.

همچنین بخوانید: فاجعه تصمیم گیری: در مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی به کسانی که

آقای تهمت نامه تا حد زیادی شامل یک لیست از انتقاد از این که دست زدن به رمان coronavirus عفونت از دسامبر 2019. آن نیز در مقایسه با آقای Ghebreyesus را از دست داده و وضعیت فعلی با سابق که رئیس Gro Harlem Brundtland را از دست داده و در بحران سارس در سال 2003.

“بسیاری از زندگی می تواند ذخیره شده است تا به حال شما به دنبال دکتر Brundltland مثال” آقای ترامپ نوشت. “روشن است که تکرار اشتباه توسط شما و سازمان شما در پاسخ به همه گیر شده اند بسیار پر هزینه برای جهان است.”

آقای ترامپ گفت: تنها راه رو به جلو برای که خواهد بود برای نشان دادن استقلال از چین است.

ایالات متحده کمک حدود 20 درصد از افرادی که بودجه در 2018-2019 دوساله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید