به خاطر سپردن Shyamala R

کمتر از دو سال پیش مخاطبان غافلگیر شد, زمانی که Shyamala G R که فقط دچار فلج آمد روی صحنه و شیفته آنها را با طیف گسترده ای از نمرات موسیقی در کشورهای عضو اکو دوستانه Byrathi خانه. بعد از کنسرت او گفت: “فلج ممکن است فلج بدن تا حد زیادی اما نه ذهن یا قلب است که تشنه است برای ملودی. روانی خود را تا می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید در رختخواب و یا پرماجرا بود.”

خاص که عملکرد نه فقط یک نمونه از آنچه مردم مشخص می تواند انجام دهد اما همچنین یک چراغ امید برای هنرمندان مبتلا به بیماری های تهدید کننده زندگی می گوید Sangeeta Katti, Hindustani نوازنده و همکاران نزدیک از Shyamala برای 30 سال گذشته.

“Guruji Shyamala یک فرد مثبت است. زمانی که ارشد نوازندگان و مقامات تشکیل Sangeetya به گسترش آگاهی در جنبه های مختلف فرهنگ و هنر به عنوان رئیس جمهور بازیگری او قرار داده و همه ما را به shame با انرژی و روحیه می گوید:” Sangeeta.

عضو ارشد Sangeetya KC Ramamurthy می گوید: او یک سنگ حمایت از این تیم است. او در نقش یک مدل است او تنها نوازنده در هند است که می تواند آواز بخواند Carnatic, devotional, Bhavageethe و Suvarna Gaana با سهولت.

Shyamala با Saraswati Sangeet Vidyalaya در Seshadripuram شد, قرعه کشی بزرگ با جوانان به عنوان آنها می تواند در انتخاب نوع موسیقی که مایل به یادگیری بسته به علاقه خود را.

“این لطف او را به چند رشته استعداد می گوید:” او ارشد دانشجو Nadopasaka Pt Vageesh Bhat که او نیز او را دستیار شخصی است و در حال حاضر در Sangeet Vidyalaya. “من آموزش زیر برای 47 سال. او تشکیل شده ملودی در بیش از 10 زبان و آواز در یک حیطه از ژانرهای.”

در خط مقدم اجرا از گوالیور Gharana, Shaymala استعداد بود با صدای شیرین و “حس بی عیب و نقص از سور و laya Bhat می گوید. “او با استفاده از آموزش دانش آموزان خود را روی ظریف میکرو تن است که مشخص کلاسیکگرایی. خلق و خو و احساس او raags باید روح با توجه به یاد فیلمساز GV Iyer. Guruji Shyamala تشکیل شده بود موسیقی برای خود سانسکریت فیلم Adi Shankaracharya.”

Shyamala بود, بی عیب و نقص کنترل در اصطلاح و تفاوت های ظریف است که مشخص Carnatic و هندوستانی سبک. “او بالقوه بود به رسمیت شناخته شده و قدردانی خیلی زود توسط Sir M Visvesvaraya که اعطا عنوان Ubhayagana Vidushi در او. یک عنوان است که تا به حال انتشار Dakshinottaram یک روش Ubhayagaan کنسرت که در آن یک ارائه یک هنرمند-jugalbandi می گوید:” Sangeeta.

Shyamala همراه بود با اجرای Saraswati Sangeet Vidyalaya ás یک نوجوان که پدرش Govind Vittal R راه اندازی آن در سال 1931. این منطقه در نزدیکی نهرو دایره در Seshadripuram شناخته شده بود که آمریکا مستعمره چون خارجی ها در آنجا ماند.

Vittal Bhave مورد مطالعه Hindustani classical تحت ویشنو Digambar Paluskar. است که چرا او آشنا شد و با notational سیستم به ندرت تمرین با نوازندگان که استفاده می شود به سنت شفاهی در موسیقی هندوستانی با توجه به Bhat.

“Guruji Shyamala تا به حال اغلب گفت که پدرش هرگز با توجه به هزینه به Paluskar. او می خواست او را به سفر به نقاط مختلف کشور و راه اندازی مدارس برای موسیقی کلاسیک. بنابراین در سال 1930 Govind Bhave آمد در جنوب هند تور از ماهاراشترا و تصمیم به راه اندازی

Saraswati Sangeet Vidyalaya در بنگلور می گوید:” Bhat.

توسط 1953, Shyamala تاسیس کرده بود خودش را به عنوان یک مجری و شروع به اجرای مدرسه تمام وقت. “چه آغاز شده به عنوان یک گورو-shishya parampara’ که در آن یک دانش آموز به یادگیری موسیقی تمام وقت با تغییر مداوم هجوم دانش آموزان که رفت به مدارس معمولی برای دانشگاهیان اما همچنین نیاز جدی راهنمای موسیقی ما که” Shyamala گفته این خبرنگار در سال 2001 زمانی که مدرسه موسیقی تبدیل شده 70. “من خوشحال هستم که با من پس زمینه, کلاسیک, نور, موسیقی, فیلم و sangeet من قادر به سیر ملودیک نیازهای مردم در تمام سنین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید