محققان رکورد جهانی سریعترین اینترنت اطلاعات با سرعت

دانشمندان زمانی جهان سریع ترین اینترنت سرعت داده ها است که به اندازه کافی برای دانلود 1000 فیلم HD در یک دوم تقسیم با استفاده از یک نوری تراشه پیشرفته است که می تواند کمک به مقیاس ظرفیت شبکه ارتباطات در سراسر جهان است.

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله Nature Communications, نوآوری جدید می تواند به سرعت در مسیر ارتباطات از راه دور ظرفیت کشورهای در حال مبارزه با تقاضا در اینترنت زیرساخت ها است.

محققان از جمله Bill Corcoran از دانشگاه موناش در استرالیا, ثبت داده ها با سرعت از 44.2 Terabits در هر ثانیه (Tbps) از یک منبع نور است.

این سرعت دانشمندان گفت که زمانی با اتصال جدید خود دستگاه موجود در فیبر نوری تکنولوژی شبیه به یک مورد استفاده در اینترنت با پهنای باند شبکه.

“در ابتدا این جذاب خواهد بود برای فوق العاده-سرعت بالا در ارتباطات بین مراکز داده های” Arnan Mitchell یک از نویسندگان این مطالعه از دانشگاه RMIT در استرالیا در بیانیه ای گفت.

آنها آزمایش انتقال 76.6 کیلومتر از نوری الیاف بین RMIT ملبورن را شهرستان پردیس و دانشگاه موناش را کلیتون پردیس.

فیبر حلقه با توجه به دانشمندان و بخشی از استرالیا Lightwave زیرساخت های تحقیقات Testbed (ALIRT) تاسیس شده با سرمایه گذاری از شورای پژوهش استرالیا.

در این مطالعه محققان با استفاده از دستگاه جدید خود را که جایگزین 80 لیزر با یک قطعه واحد از تجهیزات و شناخته شده به عنوان میکرو-شانه است که کوچکتر و سبک تر از موجود ارتباطات از راه دور سخت افزار.

آنها توضیح داد که این عمل مانند یک رنگین کمان ساخته شده از صدها نفر از با کیفیت بالا نامرئی مادون قرمز لیزر از یک تراشه.

هر یک از این لیزر مطالعه اشاره کرد ظرفیت مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جدا ارتباطات کانال.

دانشمندان داده های میکرو بر روی شانه ALIRT نوری الیاف و ارسال حداکثر اطلاعات در پایین هر یک از کانال های شبیه سازی اوج استفاده از اینترنت در سراسر 4 تراهرتز (THz) از پهنای باند.

در حالی که این مارپیچ-شانه ای استفاده شده است در یک آزمایشگاه-تنظیم آنها گفت: این اولین بار است که آن را در یک آزمایش مزرعه ای.

با تعداد بی سابقه ای از مردم با استفاده از اینترنت به صورت از راه دور کار اجتماعی و جریان در طول coronavirus مستندات محققان گفت: دادگاه منعکس طبیعی تقاضا برای اینترنت زیرساخت در چند سال زمان است.

“این واقعا به ما نشان میدهد که ما باید قادر به مقیاس ظرفیت های ما قابلیت اتصال به اینترنت” آقای Corcoran گفت.

بر اساس نتایج او معتقد است که الیاف در حال حاضر بخشی از اینترنت زیرساخت ها در زمین ممکن است در ستون فقرات شبکه های ارتباطی در حال حاضر و آینده است.

“و این نه فقط Netflix ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا — آن را در مقیاس گسترده تر از آنچه که ما با استفاده از شبکه های ارتباطی ما برای,” او اضافه شده است.

آقای Corcoran گفت: این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خود رانندگی اتومبیل و آینده حمل و نقل آن کمک می کند, پزشکی, آموزش های مالی و e-commerce industries به عنوان به خوبی.

دیوید خزه مدیر نوری مرکز علوم در دانشگاه Swinburne گفت مارپیچ-شانه تراشه تبدیل شده اند بسیار مهم در زمینه تحقیقات در ده سال پس از او co-اختراع آنها.

به گفته آقای ماس مارپیچ-شانه پیشنهاد عظیم وعده ما برای دیدار با جهان تقاضای سیری ناپذیر برای پهنای باند.

“این کار نشان می دهد که قابلیت های نوری میکرو شانه به انجام و خواستار عملی نوری ارتباطات شبکه” دانشمندان نوشت: در مطالعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید