ساکن انجام ‘pada puja’ برای محافظت از کارگر

با محافظت از کارگران braving COVID-19 تهدید به ادامه انجام کار خود ساکن پللدم در تیروپور منطقه انجام شده ‘pada puja’ (تشریفاتی شستن پا) برای محافظت از کارگران در روز دوشنبه برای نشان دادن احترام خود را.

یک ویدیو از این حادثه که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی سیستم عامل را نشان می دهد مقیم شستن پا از M. Vasantha یک محافظت کارگر با پللدم شهرداری. پس از شستن پا, زن درآمد حاصل از حلقه گل خانم Vasantha با گل و ارز ،

خانم Vasantha گفت هندو از طریق تلفن که puja صورت گرفت در حدود 7.30 صبح در Ganapathy نگر در بخش شماره 14 از پللدم شهرداری. “من به طور معمول برای جمع آوری زباله که ناگهان [ساکن] از من خواست صبر کنید برای برخی از زمان” او به یاد می آورد. در طول pada puja خانم Vasantha گفت که او احساس “عصبی” عنوان این اولین باری است که چنین puja انجام شده برای او. “من فکر می کردم ما تنها جمع آوری زباله به همین دلیل آنها برای انجام این کار برای ما ؟” او گفت:. اقامت او را برای کار با وجود ترساندن از COVID-19 خانم Vasantha گفت.

با توجه به M. Ganesan کمیسر از پللدم شهرداری 281 محافظت از کارگران در حال حاضر شاغل در شهرداری.

“من به دانستن از این حادثه تنها پس از دیدن این ویدئو. من کاملا لمس,” او گفت:. تمام کارگران با ارائه صبحانه و ناهار همراه نوشیدنی توسط پللدم شهرداری هر روز آقای Ganesan گفت. بسیاری از پللدم ساکنان خود به خود آمدن به جلو برای نشان دادن احترام برای محافظت از کارگران به گفته آقای Ganesan.

38 ساله و خانم Vasantha شده است محافظت کارگر برای 16 سال گذشته. “من متوجه شدم که امروز هیچ کس به دنبال پایین بر ما به دلیل از کار ما انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید