فروش خرده فروشی از سبزیجات در وللر قدیمی, اتوبوس, ایستادن در عین حال به

پیشنهاد برای تغییر فروش خرده فروشی از میوه ها و سبزیجات در وللر پیر اتوبوس ایستاده است و در عین حال خود را به پرواز. اگر قرار بود آن را به اجرا از روز جمعه آن به تعویق افتاده به شنبه می خواهم از حد نصاب’.

با وللر شرکت تمیز کردن, پیر, اتوبوس, ایستادن برای راه اندازی مغازه با 10 X 10 فوت با یک و نیم متر اجتماعی فاصله علامت منتظر مغازه داران آمده است. کارگران با استفاده از مواد ضد عفونی کننده در خرید و ذخیره سازی مناطق برای 150 مغازه ها. اما, مردم یک بار دیگر فشار می آوردند که Nethaji بازار به عنوان آنها را مطمئن شوید که از زمانی که جدید تنظیم خواهد به اجرا در آمده است.

وجود دارد حدود 150 خرده فروشی فروشندگان و به عنوان بسیاری از گل تجار در Nethaji بازار اما تنها هفت مغازه ها باز کسب و کار خود را. اگر گوجه فرنگی, سیر, pappaya بارهنگ و پرتقال بودند فروخته شده توسط فروشندگان وجود دارد تقاضای زیادی برای سبزیجات دیگر که در حال عرضه شده از مزارع در Anaikattu, Katpadi و گودیتهم بلوک.

در همین حال دولت های منطقه اجازه داده است مغازه داران به رسانه های خرده فروشی بین 6 صبح و ظهر و ترتیب خواهد بود از شنبه.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه آتش نشانی و خودروهای پلیس قرار گرفتند به استفاده از مواد ضد عفونی کننده عمده دفاتر جمعیت جمع آوری مکان های بیمارستان ها و معابر اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید